фото Міністерства юстиції

Комісія обрала голову Нацагентства з повернення активів

  За Антона Янчука проголосували 6 з 8 членів конкурсної комісії

  У конкурсі на посаду директора Національного агентства з управління активами переміг заступник міністра юстиції Антон Янчук. Про це повідомила член Конкурсної комісії Дарина Каленюк за результатами засідання, передає "Українська правда".

  Нагадаємо, 28 листопада конкурсна комісія рекомендувала Антона Янчука, чинного заступника міністра юстиції, на посаду директора Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

  Як зазначається, за Янчука проголосували 6 з 8 членів конкурсної комісії. За законом, комісія має обрати та рекомендувати одного претендента на посаду директора Нацагентства, якого призначає Кабмін.

  Додамо, 29 вересня комісія допустила до останнього туру співбесід наступних кандидатів – Станіслав Людкевич, Ірина Ніжинська, Володимир Сологуб, Григорій Усатий, Антон Янчук.

  Попередній матеріал
  Армія Асада вибила повстанців із трьох районів Алеппо
  Наступний матеріал
  Біотехнологи врятували від інвалідності бійця АТО із потрощеною рукою й ногою

  Антикорупційний комітет отримав остаточну редакцію законопроекту про створення Нацагенства з управління активами за дві години до голосування - нардеп

  У НАЗК відреагували на повідомлення Мін'юсту: "В гонитві за піаром міністерство сказало неправду"

  Мін'юст відмовився прийняти порядок перевірки декларацій, складений НАЗК

  НАЗК про термін перевірки всіх декларацій: "Поки не відомо"