Олександр Дубінський
Олександр Дубінський news.bigmir.net

Колишні співробітники "1+1 медіа" не голосували за "анти-Коломойський" закон

  Читайте по-русски
  Двоє голосували проти, а троє взагалі не голосували

  Колишні співробітники медіахолдингу Ігоря Коломойського, які нині є народними депутатами з фракції "Слуга народу", голосували проти або не голосували за "анти-Коломойський" закон. Про це свідчать дані з офіційного сайту Верховної Ради, інформує "Детектор-медіа".

  Зокрема, колишній ведучий "1+1" Олександр Дубінський і колишня журналістка "1+1" Ольга Василевська-Смаглюк голосували проти. Ці двоє депутатів подали понад 3 тисячі поправок до законопроєкту (загалом було понад 16,5 тисяч поправок). Тривалий розгляд такої кількості поправок затримував розгляд закону, тому Верховна Рада ухвалила особливу процедуру розгляду цього законопроєкту.

  Колишній гендиректор, а нині президент групи "1+1 медіа" Олександр Ткаченко, колишній гендиректор інформагентства УНІАН Артем Ковальов і колишній ведучий "1+1" Сергій Швець не голосували за закон, хоча були зареєстровані в системі голосування "Рада".

  Загалом за закон проголосували 270 народних депутатів із присутніх 381:

  • 200 депутатів з фракції "Слуга народу";
  • 23 з "Європейської солідарності";
  • 18 з "Голосу";
  • 16 з групи "Довіра";
  • 10 позафракційних і три з групи "За майбутнє".

  Жодного голосу не дали фракції "Батьківщина" та "Опозиційна платформа – За життя" .

  У "Детектор-медіа" повідомляють, що більшість телеканалів висвітлювали цей закон без згадок про Ігоря Коломойського. Прізвище колишнього власника "ПриватБанку" назвали лише на "5 каналі" та телеканалі "Україна".

  Як повідомляв 5.UA, 13 травня Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому так званий "анти-Коломойський" законопроєкт № 2571-д щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності, який не дозволить повернути "ПриватБанк" Ігорю Коломойському.  

  Верховна Рада вирішила застосувати особливу процедуру розгляду в другому читанні проєкту так званого "анти-Коломойського" закону.

  Нагадаємо, понад 16 тис. правок депутати внесли до закону про банки, який не дозволить повернути "ПриватБанк" до рук його колишнього власника Ігоря Коломойського. Ухвалення цього закону – одна з вимог МВФ для надання Україні доларового траншу..

  Документом пропонується вдосконалити регулювання діяльності банків, зокрема шляхом надання Національному банку необхідних інструментів впливу в цій сфері.

  Попередній матеріал
  Метро в Києві, Харкові та Дніпрі можуть відкрити в різні дні – Ляшко
  Наступний матеріал
  Зеленський змінив керівників управлінь СБУ в Києві та двох областях
  Loading...

  Чекали майже пів року: нардепи підтримали закон про банки

  Рада ухвалила продовження заборони російських соцмереж в Україні

  Рада в середу розгляне продовження заборони російських соцмереж

  Рада не проголосувала за заяву до 75-ї річниці завершення Другої світової, в якій засуджувалася РФ

  В ЄС привітали ухвалення "анти-Коломойського" закону

  "АнтиКоломойський" закон ухвалено: як голосували нардепи та що буде далі – включення