Володимир Зеленський провів переговори з Ігорем Коломойським
Володимир Зеленський провів переговори з Ігорем Коломойським Facebook / Офіс Президента України

Коломойський у Росії шукає "запасний аеродром", а відповідатиме за все Зеленський – ветеран Погребиський

Читайте по-русски
Зеленського нині оточують люди, наближені до одіозного олігарха, а проросійську полеміку радника президента зауважували вже не раз

Скандальні висловлювання Коломойського про те, що Україна ще може взяти російські гроші, а кров убитих українців забудеться, прокоментував в ефірі "Час: Online" на "5 каналі" ветеран АТО, волонтер Олександр Погребиський.

"Він розуміє, що в Європі й Ізраїлі, де він був, йому вже немає місця для переховування. Він подає сигнали в Росію, собі запасні "аеродроми" готує", – пояснює ветеран.

На думку Погребиського, важливішою за висловлювання Коломойського є реакція на них президента України. Точніше, її відсутність. Він зауважив, що Зеленського нині оточують люди, наближені до одіозного олігарха, а проросійську полеміку радника президента зауважували вже не раз.

"Я не надаю великого значення цим висловлюванням, але хочу почути реакцію президента на ці висловлювання. Президент не спростовує той факт, що він пов’язаний із цією особою (Коломойським – ред.). Ця особа присутня в адміністрації президента. Є всі ці фото: там присутній Богдан – людина Коломойського, яка постійно біля Зеленського знаходиться. Зараз проросійський Єрмак поряд (із Зеленським – ред.) знаходиться", – зазначив Погребиський.

"Президента реакції ми не чуємо – він знову мовчить. Мовчить чому? Бо заграє з Путіним. Чому? Бо треба "Нормандська зустріч". Навіщо? – Теж мовчить. Він своїм мовчанням для ворога створює благодатний ґрунт для можливості впливати на внутрішню політику в Україні – цей вплив уже, в принципі, почався. Якщо мовчить, значить, згодний. По суті, наш президент згодний, що в нас проросійська політика почалась, агенти Кремля почали відкрито (діяти – ред.)", – акцентував він.

Проте, упевнений волонтер, у підсумку нести політичну відповідальність за все, що відбувається, буде Зеленський. Навіть якщо він іще сам цього не розуміє і йому "не нашіптують".

"Політичну відповідальність за це все буде нести одна особа – президент України", – підсумував ветеран.

Нагадаємо, Олігарх Ігор Коломойський в інтерв'ю виданню The New York Times заявив, що фінансування з боку Росії може замінити позики МВФ, відбудова зв'язків із Росією необхідна Україні для економічного виживання, а "травма війни пройде".

Попередній матеріал
"Там уже йде "м’ясорубка": від чого здригається земля біля Золотого – репортаж із фронту
Наступний матеріал
Прив'язав собаку до авто та волочив дорогою: як горе-чиновник намагався позбутися пса і що йому світить
Loading...