pl.com.ua

Климпуш-Цинцадзе: Україна отримала оцінку НАТО, позитивнішу за всі попередні

  За результатами 9-ти місяців поточного року, 51% завдань Річної національної програми співпраці з НАТО Україна виконала, а 45% перебувають на стадії виконання

  Північноатлантичний альянс позитивно оцінив хід виконання Україною Річної національної програми (РНП) співпраці з НАТО у 2018 році. Про це на прес-конференції у п'ятницю, 28 грудня, заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, повідомляє "Укрінформ".

  "Ми отримали від Північноатлантичного альянсу якісну оцінку реалізації нами Річної національної програми (співпраці з НАТО – ред.) 2018 року, вона істотно позитивніша, ніж будь-які попередні оцінки, які ми отримували до цього", – сказала Климпуш-Цинцадзе.

  Політик зазначила, що РНП насамперед пов'язана із сферою нацбезпеки та оборони, і основна частина завдань програми стосується відповідних міністерств.

  У цьому контексті Климпуш-Цинцадзе нагадала, що за результатами 9-ти місяців поточного року, 51% завдань РНП-2018 виконано, а 45% перебувають на стадії виконання. 4% цих завдань перенесено на наступний рік.

  Водночас віце-прем’єр-міністр акцентувала, що до НАТО інтегруються не Збройні сили України, а вся країна, тому РНП містить велику кількість завдань у сфері демократизації, освіти, верховенства права, роботу над якими треба продовжувати.

  Як повідомляв раніше 5.ua, Річна національна програма співпраці з НАТО на 2018 рік містить 444 заходи за участю 58 міністерств та відомств, не враховуючи місцевих органів влади та інших інституцій та організацій.

   

  Попередній матеріал
  Українці назвали головні події року – результати соцопитування
  Наступний матеріал
  Генштаб посилив кордон на небезпечних напрямках
  Loading...