Зеленський
Зеленський Фото: Антикор

Климпуш-Цинцадзе: "Зеленський перейшов до євроімітації і бере експрес-курси з авторитаризму в Януковича"

  Читайте по-русски
  Імовірність отримання траншів від МВФ, Світового банку, ЄС уже мінімальна, вважає політик

  Влада Володимира Зеленського втрачає довіру і всередині країни, і серед міжнародних партнерів. Про це з трибуни Верховної Ради заявила народний депутат України, голова комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом Іванна Климпуш-Цинцадзе, йдеться на сайті "ЄС".

  Вона наголосила, що Зеленський дедалі більше скочується в авторитаризм, концентруючи контроль над всіма гілками влади, це ставить під загрозу місцеві вибори, зокрема і європейську перспективу нашої держави загалом.

  Климпуш-Цинцадзе нагадала про заяви після візиту в Україну Верховного Представника ЄС із закордонних справ та політики безпеки Жозепа Борреля: "ЄС – не банкомат і не благодійна організація. Так кажуть нашій владі європейці. І навіть видозмінюючи потім цю фразу, наголошують на тому, що власне допомога може бути тільки в обмін на реформи, а не надається за гарні очі". 

  Політик також наголосила: європейці кажуть, що їм потрібна стабільна, демократична, заможна Україна, а не олігархічна, некорупційна держава без верховенства права.

  "Європейці роблять останню спробу закликати сьогоднішніх керманичів одуматися, тому що вони вже бачать, що європейська інтеграція завершилася, а залишилася тільки євроімітація і гарна міна при поганій грі", – іронізує Климпуш-Цинцадзе. 

  Вона також зауважила: "Розквітли олігархізм, розквітли правовий беспредел і окрилився реванш. Влада втратила головне, на чому ґрунтуються стосунки з цивілізованим світом, втратила довіру. Вам не вірять, і не вірять у ваше бажання реально збудувати європейську демократичну цивілізовану державу. Імовірність отримання траншів від МВФ, Світового банку, ЄС вже мінімальна, а це знищить економіку України, це вдарить по всім нашим громадянам". 

  "Ви обіцяли людям на виборах холодильник замість цінностей, люди не отримали ані холодильника, ані цінностей. Ви зрадили тих, хто віддав своє життя за європейські цінності і за європейське майбутнє. І це початок вашого кінця. І ви вже це побачите на місцевих виборах", – прогнозує Климпуш-Цинцадзе. 

  Вона також від імені "ЄС" нагадала, що Україна – це не серіал і не гра в монополію. Вона зауважила, що Офіс президента сьогодні має тотальний контроль над законодавчою, виконавчою владою, над правоохоронною системою, над судами, і принцип розподілу влади взагалі похований сьогодні в Україні.

  "Невже всього цього не досить для того, щоб так звані ваші реформи ви нарешті втілили в життя? Ви не можете виграти вибори чесно, то ви взяли експрес-курси у Януковича і Лукашенка? Ви пускаєте пил в очі українцям. І це не та країна мрії, яку обіцяв збудувати президент Зеленський", – каже Климпуш-Цинцадзе. 

  Вона також звернулася до голови Верховної Ради Дмитра Разумкова із вимогою поставити на голосування питання про створення ТСК щодо "вагнергейту". 

  "Петиція про розслідування справи "вагнерівців", про створення ТСК щодо можливої державної зради набрала понад 25 тис голосів. Ви зобов'язані, згідно з регламентом, сьогодні поставити її на повне обговорення. Сподіваємося, що ви будете поважати регламент, так як цим дуже пишаєтеся", – зазначила Климпуш-Цинцадзе. 

  Як повідомляв 5.UA, "Європейська солідарність" ініціює створення ТСК щодо справи "вагнерівців"

  Попередній матеріал
  Фракція Зеленського блокує постанову про створення ТСК щодо "вагнерівців" – Герасимов
  Наступний матеріал
  "Спроба зайняти нішу": активізація протестів екологів – це передвиборчий піар – експерт
  Loading...

  Кортежі замість танків: Зеленський вимагає більше грошей на себе та менше для армії – "СтопРеванш"

  За розбудову Московського патріархату: Зеленський в Ужгороді особисто вручив орден "За заслуги" митрополиту

  Президент розпочав робочий візит на Донеччину – подробиці

  Страшна авіакатастрофа літака АН-26 на Харківщині – усе, що відомо наразі – сюжет

  Особиста помста Баканова: кримінальне минуле друга дитинства Зеленського – "Спостерігач"

  Зеленський домовився з головою Європейської ради про наступний саміт "Україна-ЄС" – названо дату