Микола Поворозник
Микола Поворозник 5 канал

Кличко відсторонив свого заступника Поворозника на час розслідування

  Читайте по-русски
  Столичний голова закликав провести оперативне, об'єктивне і відкрите розслідування

  Київський міський голова Віталій Кличко відсторонив свого першого заступника Миколу Поворозника, якого підозрюють у хабарництві, від виконання службових обов'язків. Про це столичний очільник написав на своїй сторінці у Facebook.

  За словами Кличка, той сам написав відповідну заяву. А міський голова її погодив. Каже – усе заради неупередженого розслідування та унеможливлення закидів до міської влади щодо впливу на слідчі дії.

  Міська влада співпрацюватиме з правоохоронними органами, наголосив Кличко.

  "Микола Поворозник написав заяву про відсторонення його від виконання обов'язків на час розслідування. Я вважаю це правильним кроком. Тому відсторонюю його від виконання обов'язків першого заступника голови КМДА. Та розраховую на оперативне, об'єктивне і відкрите розслідування цієї справи. Справедливо та без політики!", – написав столичний очільник.

  Нагадаємо, цього тижня правоохоронці затримали чоловіка, який нібито на вимогу Миколи Поворозника брав хабарі. Після цього в кабінеті посадовця провели обшуки. А самого Поворозника викликали на допит як свідка. Свою причетність до корупції заступник міського голови заперечує. Каже, жодних хабарів не брав. Віталій Кличко ж закликав правоохоронців якнайшвидше провести розслідування.

  Попередній матеріал
  Перевищення норми майже в 5 разів: Київ погіршив показники в рейтингу забрудненості повітря
  Наступний матеріал
  Столичний голова розповів подробиці забруднення повітря в Києві
  Loading...