санкції
санкції gogetnews.info

Кличко обговорив з президентом ЄНП санкції проти РФ

Міський голова Києва Віталій Кличко у Брюсселі говорив про Україну на зустрічі з президентом Європейської народної партії Джозефом Долем

Спілкування відбулося в рамках шостої зустрічі лідерів Європейської народної партії країн Східного партнерства, яка відбувається сьогодні, 23 листопада, в Брюсселі. Кличко з Долем обговорили геополітичні питання, які торкаються України, та ситуацію в Україні.

"Ми розраховуємо, що при подальшому розгляді і вирішенні питання щодо санкцій проти Росії вони будуть продовжені. Це дуже важливо. Бо санкції мають ефект у стримуванні розгортання російської агресії на сході України", – звернувся до президента ЄНП Віталій Кличко.

Також він відзначив, що Україна сподівається на підтримку європейськими інституціями її позиції у вирішенні питання миротворчого контингенту на Донбасі.

"Ми також обговорили ситуацію в Україні та зусилля, які повинна докласти наша країна для реформування системи управління, економічних перетворень. Всі європейські політики насамперед наголошують, що боротьба з корупцією в Україні слабоефективна, і це залишається ключовою проблемою для подальшого розвитку", – сказав у коментарі після зустрічі Кличко.

Він розповів президенту ЄНП про проекти та зміни, які сьогодні втілює Київ, та зусилля української столиці в залученні інвестицій. Також на зустрічі з президентом Європейської народної партії йшлося про партійне будівництво. Джозеф Доль наголосив, що ЄНП завжди підтримуватиме політичні сили, які керуються ключовими європейськими цінностями і стандартами.

Про політичну ситуацію в Україні та головні напрямки, на яких країна має зосередитися, щоб відбулися необхідні реформи та зміни, говорив Кличко в Брюсселі і з депутатом Європарламенту Елмаром Броком.

Попередній матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО - відео
Наступний матеріал
ДБР і НАБУ будуть "стикатися лобами" у розслідуваннях корупційних злочинів високопосадовців
Loading...

Тука розповів, навіщо Путін провів переговори з ватажками "ЛНР" та "ДНР"

Політолог пояснив, чому Путін заговорив про миротворчу місію на Донбасі

Волкер: У РФ є два варіанти дій на Донбасі

Лавров заявив, що Україна хоче окупувати Україну силами ООН і США їй в цьому допомагають

Держдеп США затвердив список "небезпечних підприємств" РФ, заборонених для співпраці

Президент Польщі сказав, що саме змусить РФ повернути Донбас та анексований Крим