Клінтон: Україна має потенціал, щоб стати мостом між Сходом та Заходом [відео]

  "Україна має потенціал, щоб стати мостом між Сходом та Заходом", - таку думку сьогодні озвучив у Києві 42-й Президент США Білл Клінтон

  У столиці він зустрічався зі студентами національних вишів. Колишній президент США прочитав лекцію для понад 500  слухачів на тему майбутнього розвитку світового суспільства. 

  Зокрема, за словами Клінтона, нині всі держави світу мають об`єднати свої зусилля для боротьби з двома найбільшими загрозами - глобальним потепління і фінасовою кризою. Чималу роль у цій боротьбі може зіграти саме Україні. На думку сорок другого Президента США, місце потужного посередника між Сходом та Заходом - вільне.

  Білл Клінтон, 42-й президент США: "Головне, щоб керівництво вашої держави зрозуміло, що Україна повинна мати добрі стосунки з усіма сусідами. Не треба шукати собі друзів та ворогів. Ні на сході, ні на заході. Треба будувати шляхи порозуміння та взаємовигідного співіснування з усіма державами. Україна має весь потенціал для прокладання мостів, а не створювання бар`єрів".   

  Попередній матеріал
  Відомий художник презентував у Чернівцях карикатури на політиків
  Наступний матеріал
  Біля ВР відбулася акція на захист української мови [репортаж, відео]
  Теги: