Відомий художник презентував у Чернівцях карикатури на політиків

  Карикатури та шаржі презенетував у Чернівцях художник із Румунії. Штефан Попас – король карикатур, як його називають митці, добре знається на гумористичних портретах відомих політиків та зірок естради. І на виставці він не полишав своєї улюбленої справи – малював пересічних мешканців.

  До короля карикатур черга. Він не відмовляє нікому. Дотепні малюнки створює за лічені хвилини.

   Ірина Вишневська, відвідувачка: "Сподобалась, а чому ні? Можливо, я так виглядаю. Знаєте, художнику завжди краще видно якісь риси характеру. Мабуть, нормально. Мені здається, що схожа".

   Штефан Попас, карикатурист: "Я намагаюсь постійно через очі рентгеном увійти в душу людини та передати її сутність".

  Об’єктами карикатур Штефана із задоволенням стають відомі люди. Він єдиний карикатурист, який акредитований на усі міжнародні саміти. Позували Штефану, зокрема, президенти Володимир Путін та Барак Обама.

  Штефан Попас, карикатурист: "Дружина французького президента Франсуа Міттерана повернула мені свою карикатуру, бо вона їй не сподобалася. Коли я намалював її на 20 років молодшою, вона сказала, що в мене величезний талант!"

  Штефан Попас має титул найшвидшого карикатуриста у світі. Один із його рекордів – 131 карикатура за годину.

  Інна Кіцул, директор Чернівецького художнього музею: «Він швидше всіх малює карикатури, швидше за усіх працює. Причому цей свій рекорд, що зафіксований у книзі Гіннеса, він перевищує кожного разу. Напевно, це є досягнення».

  Роботи майстра можна побачити у багатьох музеях світу. Штефан Попас і сам створив та утримує музей карикатури у себе на батьківщині - у Румунії.

  Майя Гуменна, Сергій Льоткін. Чернівці 5 канал. 

  Попередній матеріал
  На Філіппінах тварин носять до церкви для благословення [відео]
  Наступний матеріал
  Клінтон: Україна має потенціал, щоб стати мостом між Сходом та Заходом [відео]
  Теги: