rian.com.ua

Клімкін: Україна повинна поступово стати частиною східного флангу НАТО

  Глава МЗС України Павло Клімкін наголошує на необхідності інтенсифікації роботи в питанні північноатлантичної інтеграції України

  Таке заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін на брифінгу в середу після закінчення засідання комісії Україна-НАТО, передає "Інфтрфакс-Україна".

  "Необхідно йти далі, щоб Україна поступово ставала частиною східного флангу НАТО. Необхідно працювати над формуванням спільного розуміння ситуації і обізнаності, що включає обмін розвідданими, планування, проведення спільних навчань. Це також має і стосуватися одного з найнебезпечніших регіонів через російську агресію - Чорноморського регіону", - зазначив Клімкін.

  За його словами, взаємодія України і НАТО по ряду ключових напрямків, в тому числі і реформування українського сектору безпеки і оборони, є одним із пріоритетів Альянсу.

  "Україна буде залишатися одним з фундаментальних пріоритетів Альянсу", - сказав Клімкін.

  Він додав, що під час засідання комісії Україна була виражена політична підтримка процесу реформування в умовах російської агресії. "Визнання того, що одночасно Україна реально бореться з російською агресією і здійснює фундаментальні реформи є дуже важливим", - зазначив міністр.

  Нагадаємо, на засіданні комісії Україна-НАТО в Брюсселі генсек Альянсу Єнс Столтенберг заявив, що світова спільнота повинна тиснути на Росію для того, щоб Кремль почав виконувати Мінські домовленості.

  Попередній матеріал
  Супрун: Де держава закуповує вакцини і чи вистачить їх українцям
  Наступний матеріал
  Парубій розповів про дві форми врегулювання конфліктів у Верховній Раді
  Теги:
  Loading...
  Генсек НАТО щодо санкцій проти РФ: Світ повинен зберігати тиск на Росію до виконання "Мінська"

  Генсек НАТО щодо санкцій проти РФ: Світ повинен зберігати тиск на Росію до виконання "Мінська"

  Столтенберг розповів, про що йтиметься на засіданні комісії НАТО-Україна

  Столтенберг розповів, про що йтиметься на засіданні комісії НАТО-Україна