Кінах бачить загрозу у сьогоднішніх методах управління уряду

  Анатолій Кінах вважає що сьогоднішні дії уряду, який користується адміністративними методами ручного управління економікою, серйозною загрозою для держави. Про це депутат від Партії регіонів заявив в ефірі «5 каналу».
  «Мене дуже турбує, що уряд не може вийти з методів, які називаються ручними, антикризовими, силовими, адміністративними. І це серйозна загроза. Уряду потрібно виходити на чіткі системні програми, які дають можливість задіяти науко-технічний, ресурсний, кадровий, потенціал країни» – заявив політик.
   
  Кінах зазначив, що діяльність уряду треба суттєво вдосконалювати, а Пенсійну реформу запропоновану урядом назвав набором фіскальних методів направлених на боротьбу із дефіцитом Пенсійного фонду.
   
  «Я впевнений, що діяльність уряду треба суттєво вдосконалювати, як с про сесійної точки зору, так і с професіональної. Як приклад, який всіх турбує – ситуація яка слалася з тою ж Пенсійною реформою. Немає сумніву, що Пенсійна система вимагає дуже серйозного реформування. Але той законопроект який поданий – це, по суті, набір фіскальних методів, як боротися з дефіцитом Пенсійного фонду. Я впевнений, що вже в найближчі терміни буде відкликання цього законопроекту», - зазначив Кінах.
  Попередній матеріал
  Герман розповіла про підготовку звернення Президента до Верховної Ради
  Наступний матеріал
  Жалобу за жертвами стрілянини в одній зі шкіл оголосили в Бразилії
  Теги: