Жалобу за жертвами стрілянини в одній зі шкіл оголосили в Бразилії

  Триденну жалобу за жертвами стрілянини в одній зі шкіл Ріо-де-Жанейро оголосили в Бразилії. Напередодні зловмисник убив 12-х учнів й покінчив життя самогубством. Ще 20 підлітків - зазнали поранень. Поліція встановлює обставини інциденту та мотиви злочинця.

  З двома пістолетами зайшов до однієї зі шкіл Ріо-де-Жанейро двадцяти трьохрічний Веллінгтон Олівейра. Працівникам закладу він сказав, що буде читати лекцію. Потім дістав зброю, вишикував десятьох дівчаток і двох хлопичків біля стіни й розстріляв їх. Жертвам було від дванадцяти до п`ятнадцяти років. Офіцер поліції, який прибув на місце злочину, наказав Олівейрі викинути пістолети, проте нападник не послухався.

  Марсіо Алвеш, офіцер поліції: "Коли прибув до школи, постріли ще лунали. Зловмисник побачив мене і направив зброю у мій бік. Я вистрілив йому по ногах. Він упав зі сходів й випустив кулю собі в голову".

  На місці інциденту нападник залишив листа, проте не зазначив у ньому жодного мотиву злочину. Олівейра детально описав, як його мають ховати і попросив віруючих молитися за його прощення. Тож правоохоронці вважають, що зловмисник від початку планував самогубство. Олівейра жив у робітничому кварталі Ріо-де-Жанейро і колись навчався у школі, де скоїв злочин. Президент Бразилії заявила, що особисто братиме участь у поховальній церемонії.

  Ділма Руссефф, президент Бразилії: "Ми в жалобі за загиблими невинними дітьми. Подібні злочини не часто трапляються в нашій країні й усі громадяни мають засудити цей акт насилля проти беззахисних підлітків".  

  Під час нападу в школі перебували близько чотирьох сотень людей. Зловмисник здійснив тридцять пострілів і стріляв би ще, якщо би його не зупинили правоохоронці. Рівень злочинності в Ріо-де-Жанейро є досить високим. У міських нетрях діють кілька банд наркоторговців. Масове ж убивство в школі трапилося вперше за всю історію Бразилії.

  Олександр Войтко, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Кінах бачить загрозу у сьогоднішніх методах управління уряду
  Наступний матеріал
  Землетрус у Японії: 2 людей загинуло
  Теги: