Герман розповіла про підготовку звернення Президента до Верховної Ради

  Робота над підготовкою щорічного звернення президента до Верховної Ради тривала понад два місяці та зазнавала суттєвих перетворень у зв’язку із ситуацією в світі. Про таке в ефірі «5 каналу» повідомила радник Президента – керівник Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації Президента України Ганна Герман.
  «Робота над зверненням йшла кілька місяців. Воно кілька разів змінювалось, оскільки час зараз диктує такі швидкі трансформації, в тому, що відбувається в суспільстві, що доводиться находу змінювати важливі стратегічні напрямки реформ. От скажімо погіршення ситуації в світі в зв’язку з катаклізмами, в зв’язку з цунамі, землетрусами, загальне погіршення забезпечення світу продовольством – дещо змінює і корегує ту реформу, яка вже накреслена була давно», - повідомила Герман.
   
  «Головне, що Президент сказав правду. Він не намагався прикрасити ситуацію, він не намагався видати бажане за дійсне. Президент говорив людям, як воно є насправді і в цьому є велика перевага його сьогоднішнього звернення», - додала радник Президента.
  Попередній матеріал
  Загрозу цунамі в Японії - скасували
  Наступний матеріал
  Кінах бачить загрозу у сьогоднішніх методах управління уряду
  Теги: