Віталій Портников, журналіст
Віталій Портников, журналіст 5 канал

"Хаос у країні завершиться тим, чим завершився 2014-й" – Портников

Читайте по-русски
На думку журналіста, безлад в українській політиці може призвести до чергової зміни влади і руйнації державних інституцій

Хаос в українській політиці може призвести до нової зміни влади і завершитися подіями 2014-го року. Про це в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі" сказав журналіст Віталій Портников.

"Хаос має закінчитися руйнацією державних інституцій і зміною влади. Тим, чим закінчився хаос у 2014-му році – руїною… Не знаю, як це відбудеться – хаос не має законів, і я не збираюся ворожити на кавовій гущі", – наголосив він.

Журналіст також прокоментував відсутність санкцій проти олігарха Ігоря Коломойського з боку Офіса президента.

"У своєму кабінеті Зеленський, очевидно, про щось міркує, очевидно, йому потрібно говорити з американцями. Очевидно, він побоюється якісь реальні дії ухвалювати проти Коломойського. Яким буде його рішення, не знає, я думаю, і сам Зеленський", – сказав Портников.

На його думку, Зеленському не варто розраховувати на телефонні перемовини з Джо Байденом найближчим часом – це може відбутися, тільки коли Україна змінить популістичний курс на реалістичний.

"В американського керівництва є така точка зору, що реформи в Україні не продовжуються, що олігархи мають вплив, до того ж у Байдена можуть бути особисті емоції, пов'язані з Зеленським і участю Зеленського в Трампогейті. І коли після цієї участі Зеленський цитував телефонну розмову Байдена з Порошенком під час своєї прес-конференції, це теж додає особливої "симпатії" у перемовинах між американським і українським президентами. Не розумію, чому треба чекати того, що не може відбутися за визначенням. Можливо, Байден в якусь мить проконтактує з Зеленським, але для цього буде потрібна реальна демонстрація того, що курс України змінився з популістського на реалістичний. Не знаю, чи це відбудеться", – пояснив Портников.

Також журналіст прокоментував переговори "Слуги народу" і "Батьківщини" щодо створення коаліції.

"В якийсь момент Юлії Тимошенко могло здаватися, що немає більше монобільшості в такій кількості, і що ця монобільшість потребуватиме якоїсь більшості голосів саме з її партією. Але у "Батьківщини" недостатньо голосів, щоб забезпечити більшість, якщо монобільшість розколеться", – сказав він.

Дивіться повний запис програми "Час Ч":

Нагадаємо, 14 березня американське видання The Washington Post в редакційній статті зауважило, що Володимир Зеленський має остаточно розірвати зв’язки з олігархом Ігорем Коломойським, аби продовжувати співпрацю зі Сполученими Штатами.

Попередній матеріал
Після висновків етичної комісії КСУ вирішуватиме, чи звільняти з посади Тупицького
Наступний матеріал
Засуджуємо спроби Зеленського використати боротьбу з Медведчуком для атак на Порошенка – ексбранці Кремля
Loading...