Богдан таємно зустрівся з Коломойським
Богдан таємно зустрівся з Коломойським фото Радіо Свобода

Керівник ОПУ Андрій Богдан таємно зустрівся з олігархом Коломойським – "Схеми"

Читайте по-русски
Того самого дня, але кількома годинами раніше, очільник Офісу президента зустрічався з головою "Нафтогазу" Андрієм Коболєвим

Очільник Офісу президента Андрій Богдан таємно зустрічався з олігархом Ігорем Коломойським та його бізнес-партнерами надвечір 25 грудня. Про це йдеться в розслідуванні "Таємна вечеря" журналістів програми "Схеми: корупція в деталях".

Журналісти зафіксували "Теслу" Богдана припаркованою біля п'ятизіркового готелю Premier Palace у середмісті столиці. А з будівлі вийшли водій керівника ОПУ разом з охоронцем – останній раніше неодноразово супроводжував самого Богдана.

Згодом до ресторану в готелі приїхав олігарх Ігор Коломойський. Трохи пізніше – його бізнес-партнер та співвласник студії "Квартал 95" Тімур Міндіч. Зустріч відбувалася в окремій приватній кімнаті закладу, вхід до якої охороняли бодігарди.

Журналісти зафіксували, як через годину кімнату покинули представник неформальної групи "Приват" і бізнес-партнер Коломойського Михайло Кіперман, колишній депутат і товариш олігарха Євгеній Гєллєр, а також згаданий раніше Міндіч та сам Коломойський.

Особистий охоронець Андрія Богдана пішов з ресторану разом із Гєллєром і Кіперманом, а сам керівник Офісу президента, ймовірно, непоміченим поїхав через підземний паркінг готелю. Пізніше журналісти виявили, що приватна кімната, в якій проходила зустріч, має чорний вихід.

"Керівник ОП усіляко намагався дистанціюватися від фігури Коломойського, принаймні публічно: переконував журналістів, що не має тем для комунікації з олігархами, і зазначав, що вони з Коломойським мають "різні погляди на різні події". Це вперше, коли вдалося зафіксувати таємну зустріч Андрія Богдана та Ігоря Коломойського", – наголошується в розслідуванні.

Сам Коломойський у коментарі "Схемам" пізніше заявив, що Богдан не був на зустрічі в готелі Premier Palace: "Ні, коли я прийшов, його вже не було". Проте заперечив і заяви самого керівника ОПУ, що нібито той віддалився від нього.

Зазначив, що іноді зідзвонюються: "А чого б він віддалявся? Ми ж друзі. Він на службі. Ми не говоримо про його службу, про його державну роботу".

Окремо варто додати, що в той самий день, але кількома годинами раніше, журналісти зафільмували, як Богдан, у супроводі того самого охоронця, зустрічався з головою правління НАК "Нафтогаз" Андрієм Коболєвим у ресторані на Печерську. Вони спілкувалися близько години, а потім почергово залишили заклад.

Нагадаємо, раніше розслідувачі програми "Схеми" опублікували матеріали, які свідчать, що президент України Володимир Зеленський міг за останні два місяці тричі таємно зустрічатися з олігархом Ігорем Коломойським.

Попередній матеріал
Брифінг за підсумками засідання уряду – відео
Наступний матеріал
Це посилення портновського флангу у лавах президента – журналіст про призначення Венедиктової у ДБР
Loading...