atn.ua

Канада спростила візові вимоги для українців

Пом'якшення вимог стосується всіх заявників-українців, однак не поширюється на робочі та студентські візи

Із листопада цього року українцям знадобиться менший обсяг документів, аби отримати довгострокову візу до Канади. Про це повідомляє "Укрінформ", посилаючись на посольство Канади в Україні. 

Як стало відомо, спрощення стосується вимог до підтвердження фінансового стану заявника.

Відтак, при поданні заяви на отримання канадської візи заявникам-українцям, які були у Канаді протягом останніх 10 років або наразі мають чинну візу США та можуть довести це (продемонструвати печатки про перетин кордону або саму візу), тепер не потрібно доводити свій задовільний фінансовий стан.

Нові зміни набули чинності з 1 листопада цьогоріч та стосуються всіх заявників-українців, які подаються у візових центрах в Україні або онлайн. Водночас, їх дія не поширюється на робочі та студентські візи.

А от на ціни на отримання візи до Канади такі зміни не вплинуть.

Зауважимо, що відповідне спрощення стало можливими завдяки долученню України до глобальної програми CAN+, учасниками якої є низка інших держав, серед яких Мексика, Індія та Китай.

Також додамо, що торік Канада почала видавати громадянам України багаторазові візи терміном на 10 років і поступово збільшувати пропорцію заявників, які отримують такі довготермінові дозволи на в’їзд. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: Міністр оборони Канади вдягнув вишиванку та зробив твіт українською

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Голова Нацполіції: Якби Окуєву охороняли, постраждалих було би більше
Наступний матеріал
Для створення ДБР необхідно щонайменше два роки – Гримчак
Loading...