atn.ua

Канада обіцяє сприяти економічному зростанню України

  Угода про вільну торгівлю між Канадою та Україною дозволить розбудувати більш успішну Україну та підвищити добробут її жителів

  Таку думку під час виступу на конгресі українських канадців у Реджайні висловила міністр міжнародної торгівлі Канади Христя Фріланд, повідомляє "Укрінформ".

  "Канада рішуче налаштована підтримувати українців у їх намаганнях збудувати більш безпечну, стабільну та процвітаючу Україну. Наша нова угода про вільну торгівлю допоможе економічному зростанню та створенню робочих місць як для українців, так і для канадців, особливо членів середнього класу та тих, хто прагне долучитися до нього", - зазначила Фріланд.

  У міністерстві міжнародної торгівлі додали, що угода про вільну торгівлю була підписана під час останнього візиту прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо до України у липні цього року і стала частиною "втілення Канадою своїх обіцянок стосовно підтримки України у розбудові стабільної, демократичної та процвітаючої країни.

  "І Канада, і Україна налаштовані вчасно ратифікувати та імплементувати угоду, аби канадці та українці почали отримувати від неї перевагу якомога скорше", - наголосили у відомстві.

  Напередодні у столиці канадської провінції Саскачеван місті Реджайна розпочався конгрес українських канадців, який скликається раз на три роки. На захід для узгодження стратегії дій на майбутнє прибули представники усіх українських організацій Канади.

  Як повідомляв 5.ua, 11 липня під час візиту канадського прем'єр-міністра Джастіна Трюдо до Києва Україна і Канада підписали Угоду про створення ЗВТ. 10 липня посол України в Канаді Андрій Шевченко також повідомив, що Київ і Оттава у 2016 році мають намір підписати угоду про військово-технічне співробітництво.

  Попередній матеріал
  Шотландський боксер "Залізний Майк" помер у лікарні після бою
  Наступний матеріал
  Росія на місяць очолить Радбез ООН

  Парламент Канади розгляне угоду про вільну торгівлю з Україною

  Климпуш-Цинцадзе: На Яворівському полігоні відбудеться ротація канадських військових інструкторів

  Канадські інструктори навчають українських лікарів рятувати життя в умовах бойових дій

  ЗВТ з Канадою: Гройсман розповів про дії уряду для реалізації угоди – відео