atn.ua

Канада близька до прийняття рішення з приводу військової допомоги Україні – Муженко

  Це питання було порушено під час зустрічі з начальником Штабу оборони Канади генералом Джонатаном Венсом

  "Те, що нам потрібно, вимагає відповідних політичних рішень. Це питання висить у повітрі, і ми сподіваємося, що найближчим часом воно повинно спуститися на землю і матеріалізуватися", – зазначив начальник Генерального штабу України Віктор Муженко в коментарі виданню "Укрінформ".

  Питання про канадську військово-матеріальну допомогу Україні було порушено під час зустрічі з начальником Штабу оборони Канади генералом Джонатаном Венсом, йдеться в повідомленні.

  "У мене була двостороння зустріч з начальником Штабу оборони Канади, під час якої ми проговорили питання надання Канадою допомоги в усіх напрямках, в тому числі і з психологічної реабілітації та збільшення кількості канадських військовослужбовців, які проводять в Україні тренінг з цієї проблеми", – зазначив Муженко.

  "Ми запропонували певні напрямки співпраці, вони їх оброблять і скажуть, на яку кількість людей зможуть збільшити свою місію в Україні. Ми також домовилися по тих питаннях, які стосуються підвищення можливостей ЗСУ", – додав він.

  Канада стала однією з перших країн світу, які надали Збройним силам України матеріальну допомогу на початку протистояння з Росією. Однак з часу приходу до влади Ліберальної партії на чолі з Джастіном Трюдо країна повністю припинила поставки військового інвентарю і супутникових зображень в Україну.

  Як повідомляв 5.UA, за словами прем'єр-міністра Канади, "із російською незаконною анексією Криму та вторгненням в Україну ми стали свідками першого вагомого захоплення території у Європі з часів Другої світової війни".

  Попередній матеріал
  Танки, міномети, гармати: на Донбасі СММ ОБСЄ виявила значну кількість важкого озброєння окупантів
  Наступний матеріал
  Вчені виявили фактор, що призвів до появи складних форм життя на Землі
  Loading...

  Порошенко у Канаді зустрівся з очільницею МЗС і бізнесменами: про що говорили

  Україна готова працювати з Канадою у питанні безвізу для українців – Порошенко

  "Ігри нескорених" стартують у Канаді: Принц Гаррі зустрівся з українською командою

  Порошенко розповів, про поставки якого саме озброєння говорить із владою США