Забродський
Забродський 5 канал

"Із 2019 року значно сповільнився процес розвитку української армії" – генерал Забродський

Читайте по-русски
За його словами, у 2019 році багато хто сприйняв зміну владної команди, як свої особисті перспективи

Генерал, колишній командувач сил АТО, народний депутат від "Європейської солідарності" Михайло Забродський заявив, що з 2019 року значно сповільнився процес розвитку української армії. Про це він сказав у шоу "Гончаренко рулить".

"Процес розвитку армії йшов планово, стало і за умови його стабільного продовження, він мав би привести до того, що через два–три роки ми мали би сучасні збройні сили. В 2019 році багато хто сприйняв зміну владної команди, як свої особисті перспективи. І це не секрет, про це говорять військові, в армії з’явилося багато людей, які в 2014 році не знайшли можливості виконати свій професійний обов’язок. Зараз на жаль на чолі цих процесів стоять люди, які з тими поглядами йшли з довоєнних Збройних Сил… І нічого крім того, щоб імплементувати свої старі підходи, вони запропонувати не можуть. Відповідно це дуже важко накладається на євпроеізацію армії, на натівські стандарти. Можна скільки завгодно волати про натівськи стандарти, але якщо в голові те, чому тебе колись вчили, то це, на жаль нічого не буде", – вважає Забродський

Шоу "Гончаренко рулить" виходить на 5 каналі. Нардеп Олексій Гончаренко за кермом машини спілкується зі своїми гостями і розпитує їх про важливі теми, а також обговорює ексклюзив щодо резонансних подій.

Нагадаємо, лідер кримськотатарського народу, народний депутат від "Європейської Солідарності" Мустафа Джемілєв повідомив, що в даний момент в Україні немає посади уповноваженого президента у справах кримськотатарського народу. За його словами, Зеленський її ліквідував. 

Попередній матеріал
Замість "гризти граніт науки" – пішов на Донбас: історія ветерана АТО, який створив ІТ-компанію
Наступний матеріал
У МЗС України пояснили, чим небезпечний закон Путіна про використання Росгвардії в Керченській протоці
Loading...

Зеленський ліквідував посаду Уповноваженого у справах кримськотатарського народу – Джемілєв

Міністерство у справах ветеранів страшенно недофінансоване – Фріз у "Гончаренко рулить"

Сергій Жадан у "Гончаренко рулить" розповів, над якими проєктами зараз працює

Існує два Харкова: Кернеса і не Кернеса – Жадан у "Гончаренко рулить"

Україна не повинна давати воду у Крим – Казарін у "Гончаренко рулить"

До Криму масово переселяють росіян і це велика проблема – Казарін у "Гончаренко рулить"