Віктор Ющенко
Віктор Ющенко svoboda.org

"Історичний процес": Ющенко емоційно прокоментував наближення до створення Єдиної Української Церкви

  Єдина Православна Помісна церква повертається додому, написав політик

  Третій президент України Віктор Ющенко (2005-2010) прокоментував останні звістки з Фанару та наближення України до створення Єдиної Помісної Православної Церкви.

  Відповідне звернення політик написав у власному Facebook.

  "Дорога українська нація! Я неймовірно щасливий, що сьогодні звучать слова, що повертають на круги своя і правду, і мрію, і надію! Історична правда восторжествувала! Єдина Православна Помісна церква повертається додому! Велика сила в нашій українській дорозі. Великі випробування пережив наш народ і великою є його могутність, бо вона походить з глибокої, чистої і світлої віри", – зазначив третій президент України.

  Він також пригадав слова, сказані Вселенським Патріархом Варфоломієм під час відвідин Києва: "Україна виділяється релігійними і світськими лідерами… Але найголовніше те, що ви завжди йшли за Христом – з вірою, благочестям і любов’ю".

  У своєму зверненні Ющенко подякував чинному Президенту України за турботу про "духовне здоров’я нашого народу, про наш національний і соборний дух".

  "Наш Собор повертається. У палких і в смиренних серцях, по всій Україні чути його передзвони. Україна постає сильною національною державою. В Україні постає Єдина Православна Помісна Церква. Україна об’єднується з Єдиною Європою. Істинно історичний процес", – написав політик.

  Він також закликав українців бути сильними і вірити у міць власної нації.

  Попередній матеріал
  Митрополит УПЦ МП: Є такий закон, що у вільній державі має бути вільна Церква
  Наступний матеріал
  На позиціях ворога з'явилася 120- та 100-мм артилерія: поранено бійця ЗСУ