Європарламент
Європарламент http://nk.org.ua/

Історична подія: Європарламент схвалив Угоду про вільну торгівлю із Канадою

Договір скасовує всі торгові обмеження між країнами ЄС та Канадою

Європейський парламент схвалив історичну Угоду про вільну торгівлю між ЄС та Канадою. За її ратифікацію проголосували 408 депутатів, проти – лише 254, передає "5 канал".

Договір скасовує всі торгові обмеження між країнами ЄС та Канадою. Це дозволить скасувати 98% усіх митних тарифів. Переговори щодо укладення угоди тривали 8 років.

Голосування в Європарламенті супроводжувалося масовими протестами невдоволених договором. Вони стверджують, що угода захищає інтереси великих корпорацій. За їхніми словами, ратифікація призведе до зниження стандартів якості продукції. Натомість, прихильники угоди кажуть – завдяки цьому товарообіг між Канадою та ЄС зросте на 20%.

"Це історичний момент. Чим більше ЄС та Канада торгуватимуть, тим більше прибутків отримають. А це означає зростання кількості робочих місць та зміцнення середнього класу", – зазначив міністр торгівлі Канади Франсуа-Філіп Шампань.

Єврокомісар з питань торгівлі Сесілія Мальстрем заявила: "Ті компанії, які є успішними та можуть зайти на канадський ринок – зможуть отримати максимум від цієї угоди завдяки преференціям та пільгам. Звісно, ті, хто не можуть конкурувати, програють. Але врешті-решт, вони можуть стати сильними та скласти конкуренцію на ринку".

Читайте також: Угода про ЗВТ з Канадою показує, що в Україну можна вкладати гроші

Попередній матеріал
Українських в'язнів Кремля Панова та Захтея вивезли із московського СІЗО "Лефортово"
Наступний матеріал
На Землі знайшли сьомий континент
Loading...

Нижня палата парламенту Канади ратифікувала Угоду про ЗВТ з Україною

Сьогодні парламент Канади має проголосувати за ратифікацію Угоди про ЗВТ з Україною

Нижня палата парламенту Канади ратифікувала угоду про ЗВТ з Україною