wz.lviv.ua

Сьогодні парламент Канади має проголосувати за ратифікацію Угоди про ЗВТ з Україною

  Документ передбачає негайне скасування Канадою мита на 99,9% українського імпорту

  У вівторок, 14 лютого, федеральний парламент Канади голосуватиме за ратифікацію Угоди про вільну торгівлю із Україною у третьому та остаточному читанні. Про це повідомили у секретаріаті парламенту, передає "Укрінформ".

  Зазначимо, що в разі якщо більшість депутатів підтримають Угоду, її буде передано до верхньої палати парламенту – Сенату, а після цього – на підпис генерал-губернатора. Це буде фінальним етапом на шляху набранням документом юридичної сили.

  Передбачається, що голосів у парламенті не бракуватиме, оскільки під час голосування 14 грудня торік Нижня палата парламенту Канади одноголосно ратифікувала Угоди про вільну торгівлю у другому читанні.

  Нагадаємо, що Угода про вільну торгівлю між Канадою та Україною була підписана 11 липня торік під час візиту Джастіна Трюдо до Києва. Коли документ набуде чинності, Канада негайно скасує мита на 99,9% українського імпорту.

  У свою чергу, Україна теж одразу скасує 86% мит на імпорт з Канади, упродовж семи років привівши митну політику у паритет.

  Попередній матеріал
  Трамп вирішив "дуже жорстко зайнятися КНДР"
  Наступний матеріал
  Тимчук назвав кількість бойовиків на Донбасі та перелічив ворожу техніку – інфографіка

  Нижня палата парламенту Канади ратифікувала угоду про ЗВТ з Україною

  Порошенко вніс на розгляд ВР проект Закону щодо ЗВТ між Україною та Канадою

  Канада готова підписати з Україною військову угоду про співробітництво – посол