Інцидент на Форумі газетярів. У Януковича кажуть, що журналісти все перекрутили

  Згортання свободи слова заперечують на Банковій. Денис Іванеско, який опікується доступом до публічної інформації в адміністрації президента, звинувачує активістів "Стоп цензури" у пересмикуванні даних.
  За рейтингами "Репортерів без кордонів" за рівнем свободи слова протягом минулого та поточного року піднялася зі 131 місця на 116е, - заявляє Іванеско. Однак журналісти, які протестували на сьогоднішньому форумі газетярів, згадали про рейтинг іншої правозахисної організації Фрідом Хаус, за даними якої погіршилася. Начальник управління адміністрації президента також нагадав, що в Південній Кореї акулам пера заборонили протестували на форумі газетярів. А в Росії, за його словами, ще й оштрафували. На сьогоднішньому всесвітньому форумі, який триває в Києві, українські журналісти пікетували виступ Віктора Януковича, тримаючи в руках плакати про тиск на ЗМІ та цензуру. Молодики спортивної статури із бейджами "охорона" перешкоджали акції.

  В Управлінні держхорони відкинули свою причетність до інциденту, запевнивши, що штовханину затіяли невідомі "приватні особи".
  Попередній матеріал
  Викрадення наречених стає дедалі популярнішим весільним ритуалом у Румунії
  Наступний матеріал
  Донецьк. Бабуся бореться за право подовження опіки над 7-річним онуком [відео]
  Теги: