Викрадення наречених стає дедалі популярнішим весільним ритуалом у Румунії

  Викрадення наречених стає дедалі популярнішим весільним ритуалом у Румунії. Дівчата, що йдуть під вінець - самі підмовляють своїх друзів розіграти коханого.

  За традицією - це має перевірити силу його почуттів. Наречених у весільних сукнях привозять під одну з головних туристичних пам’яток Бухареста - тріумфальну арку. Звідти викрадачі телефонують нареченому та домовляються про викуп. Найчастіше - це кілька пляшок дорогого алкоголю, або ж - публічне освідчення в коханні своїй "половинці" - і саме під Тріумфальною аркою. Ця традиція набула найбільшої популярності кілька років тому, коли один з відомих румунських футболістів зробив пропозицію своїй дівчині - саме під цим пам’ятником.

  Наречені: "Для мого викрадення усе було сплановане і готове. Лімузин - чекав навпроти ресторану. Друзі подали мені знак, і я вибігла до них, щоби трохи розважитися. Зараз ми всі думаємо, який викуп просити в мого нареченого". 

  Джордж Неаску, музикант: "Різні люди приходять сюди - і ті, в кого є багато грошей, і ті, в кого їх обмаль., і навіть ті, хто не особливо дбає про традиції. Я ж тут - для того, щоби співати пісні нареченим із усіх країн світу".

  Попередній матеріал
  На захист підсудного студента з Нігерії під прокуратуру Луганська прийшли кілька десятків людей
  Наступний матеріал
  Інцидент на Форумі газетярів. У Януковича кажуть, що журналісти все перекрутили
  Теги: