Донецьк. Бабуся бореться за право подовження опіки над 7-річним онуком [відео]

  За право подовження опіки над семирічним онуком бореться у Донецьку 77-річна бабуся. Служба у справах дітей вважає, що через свій вік вона не спроможна повноцінно виховувати дитину. Однією з причин позбавлення її такого права начебто стала погана поведінка хлопчика а школі.

  Семирічний Петрик уміє рахувати, читає українською та російською. Цікавиться шахами. Хлопчик не знає, чому він зараз не ходить до школи. Лише згадує, як його били у першому класі, і самого ж винуватили у бійках. 
   
  77-річна Надія Локошко опікується онуком від його народження, матір хлопчика - недієздатна. Проблеми почалися торік, коли Петрик пішов до школи. Через чотири місяці - педколектив почав наполягати, щоби першачка перевели на індивідуальне навчання. Мовляв він неадекватно поводиться у класі. Бабуся переконана - насправді не хотіли тримати пільговика у елітному закладі.

  Директор школи твердить - хлопчик забіяка, і показує десятки звернень від батьків та вчителів про його неадекватну поведінку.
   
  Про те, що бабуся не справляється з вихованням - педколектив повідомив опікунську раду. Там - вирішили позбавити Надію Локошко опікунських прав. Однак суд - лишив дитину в сім`ї. Чиновники ж - і досі  вважають, що  Петрика треба відправити у спецзаклад на лікування. У медкомісії райради упевнені - довідки з поліклініки про те, що хлопчик психічно здоровий, необ’єктивні.

  На захист дитини стали навіть сусіди. Кажуть - хлопчик здоровий, а все інше наклепи.


  Поки що Петрик залишається під опікою бабусі. Проте скільки так триватиме, вони не знають.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Донецьк, 5 канал

  Попередній матеріал
  Інцидент на Форумі газетярів. У Януковича кажуть, що журналісти все перекрутили
  Наступний матеріал
  Активісти "Стоп цензурі" підозрюють прослуховування своїх телефонів [відео]
  Теги: