Всеукраїнський форум "#Єдиний голос" у Клубі Кабміну
Всеукраїнський форум "#Єдиний голос" у Клубі Кабміну MMR.ua

Інновації у кріслах-мішках або як тепер працює прес-служба Кабміну

У червні відбувся дуже нестандартний захід у сфері урядових комунікацій – близько 200 комунікаційників зібралися зібралися в Клубі Кабміну в зручних різнокольорових кріслах-мішках

Прес-секретар прем'єр-міністра України Дмитро Столярчук у матеріалі на MMR.ua розповів про принципи роботи Департаменту інформації та комунікацій Кабінету міністрів (Депком) та стратегію "Єдиний голос".

"Кабінет міністрів – це важка й складна конструкція міністерств, департаментів, управлінь та служб. У кожного своє бачення розвитку і, звісно, свій стиль роботи в комунікаціях. Ми об'єднали десятки комунікаційних підрозділів міністерств, органів центральної і місцевої влади, щоб спільно збирати, формувати та доносити до всіх зміст урядових реформ", – розповів Столярчук.

Віктор Бронюк та Дмитро Столярчук
Віктор Бронюк та Дмитро СтолярчукMMR.ua

За його словами, у 2017 році було проведено близько тисячі заходів за участі міністрів та глав відомств – брифінгів, прес-конференцій, інтерв'ю, теле- та радіоефірів, круглих столів. На цих заходах демонструвалися попередньо підготовлені презентації, ролики, інфографіка, яка надалі активно розповсюджується, в тому числі через соцмережі.

"Протягом цього часу в такий собі "лабораторії урядових комунікацій "Єдиного голосу" виступали з тренінгами, лекціями, семінарами західні фахівці офісу урядових комунікацій Великої Британії, Представництва Європейського Союзу, фахівці з Канади, експерти міжнародних організацій, амбасадори громадянського суспільства, журналісти, артисти, відомі активісти... Ближче до осені плануємо створити формат для навчання фахівців, які хотіли б працювати у прес-службах органів влади, організаціях з супроводу і підтримки реформ чи інших структурах, в тому числі недержавних", – анонсував Столярчук.

Директор Депкому запевнив, що стратегія "Єдиний голос" вже показала свою ефективність під час інформаційної кампаній щодо запровадження єдиної ціни на газ, нарахування субсидій, підвищення мінімальних зарплат та пенсій, прийняття Держбюджету-2017.

Руслана Лижичко на "Єдиному голосі"
Руслана Лижичко на "Єдиному голосі"MMR.ua

"Підтвердженням того, що ми рухаємося правильним напрямком, став перший Всеукраїнський форум фахівців у сфері урядових комунікацій "#Єдиний голос", який відбувся у червні. Близько 200 комунікаційників з уряду, Верховної Ради, Адміністрації Президента, центральних та регіональних органів влади, а також журналісти, політики, політологи, представники європейських структур та експертного середовища зустрілися разом і створили спільний дискусійний майданчик. Ми заклали "нестандарт" навіть в організації заходу: зібралися в Клубі Кабміну, у сакральному місці всіх великих урядових заходів, але сиділи не на стільцях за масивними переговорними столами, а у зручних різнокольорових кріслах-мішках", – зазначив прес-секретар глави Кабміну.

Попередній матеріал
Відомі українські рокери презентуватимуть у Києві рок-фестиваль "Дунайська Січ"
Наступний матеріал
Луганські терористи викрали на КПВВ жінку з проблемами слуху – ЗМІ
Loading...