nbnews.com.ua

Ієрархи УПЦ МП, які підтримують автокефалію, заявили про тиск на них – АП

На зустріч із Президентом прибули представники того крила УПЦ МП, в якому схвально ставляться до ідеї єдиної Помісної Української Православної Церкви

Радник Президента України, директор Національного інституту стратегічних досліджень Ростислав Павленко підтвердив, що відбулася зустріч глави держави з архієреями Української Православної Церкви Московського Патріархату.

В ефірі телеканалу "Прямий" він розповів, що священнослужителі на зустрічі з Петром Порошенком заявили про сильний тиск.

Павленко акцентував, що на зустріч із Президентом прибули представники того крила УПЦ МП, в якому "схвально ставляться до ідеї автокефальної Української Православної Церкви, які підтримують створення такої Церкви, планують спільно йти на Собор і творити спільно цю Церкву".

Він додав, що ієрархи, які виступають за надання Україні томосу, просять не розкривати їхніх імен через шалений тиск на них. Однак, за його словами, достатньо скоро вони стануть відомі.

"Після того, як всі переговори будуть проведені, і церковні ієрархи для себе знайдуть спільну позицію, буде оголошено про дату і місце Собору, і він буде проведений", – запевнив Павленко.

Нагадаємо, напередодні більшість ієрархів Московського Патріархату заплановану зустріч проігнорували. В офіційній заяві заявили, що церковні питання мають обговорюватися на церковній же території. Окрім цього, заявили про остаточний розрив євхаристійного спілкування зі Вселенським Патріархатом.

Зустрічі зі Вселенським Патріархом та Ердоганом: як відбувався візит Порошенка до Туреччини – у фото

/
/
/
/
/
/
/
/
Вселенський Патріарх
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Штаб ООС: російські бойовики активізувалися на Приазов'ї
Наступний матеріал
В Україні запрацювали два нових сервіси YouTube
Loading...