Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Офіс президента

І року не минуло: Зеленський зізнався, що порушив закон

  Читайте по-русски
  Глава держави "забув" вказати в декларації купівлю-продаж ОВДП на понад 5 млн грн

  Президент Володимир Зеленський порушив законодавство та особисто поінформував про це Національне агентство з питань запобігання корупції. Принаймні в цьому запевняє громадськість пресслужба глави держави.

  Там заявили, що в 2019 році родина президента отримала кошти в рахунок погашення вартості облігацій внутрішньої державної позики – у сумі майже 5,1 млн грн. Та придбала ОВДП на 5,2 млн грн.

  Вартість облігацій, очевидно, перевищувала 50 прожиткових мінімумів. Тож Володимир Зеленський мав би подати відомості до Реєстру декларацій. Однак не зробив цього. Тепер ось схаменувся, наголошує на рівності усіх громадян перед законом та "готовий нести відповідальність за порушення".

  Як повідомляв 5.UA, раніше Зеленський заявив, що готовий заплатити штраф після порушення правил карантину – відвідин кафе у Хмельницькому. Проте суд не зміг цього зробити, адже президент недоторканий.

  А ще під час передвиборної кампанії тоді ще кандидат у президенти Зеленський запевняв, що добровільно піде у відставку, якщо тільки порушить закон. 

  Попередній матеріал
  Президент Бразилії захворів на коронавірус
  Наступний матеріал
  У пожежах на Луганщині загинули вже 5 осіб, до гасіння залучили армію та Нацгвардію
  Loading...