5 канал

Гриневич: Україна не буде вносити жодних змін до "мовної статті" закону "Про освіту"

  Висновок Венеціанської комісії щодо української реформи освіти не зобов’язує Україну вносити відповідні зміни

  Україна не планує вносити змін до "мовної статті" (ст.7) Закону "Про освіту". Про це заявила міністр освіти і науки Лілія Гриневич перед засіданням уряду 13 грудня, передає "Укрінформ".

  Як відомо, висновок Венеціанської комісії щодо української реформи освіти не зобов’язує Україну вносити відповідні зміни.

  "Ми не будемо вносити жодних змін до статті 7 Закону "Про освіту". Фактично з рекомендацій Венеціанської комісії випливає лише те, що необхідно подовжити період перехідний. Особливо це актуально для тих національних меншин, для яких вивчення української мови є складним", – прокоментувала Гриневич.

  Вона також додала, що згідно цих висновків, Україна має лише сформулювати модель освіти для національних меншин у законі про загальну середню освіту.

  Нагадаємо, напередодні у Міносвіти представили три моделі навчання для нацменшин

  Як інформував 5.UA, 11 грудня Венеціанська комісія оприлюднила висновок щодо нового Закону України "Про освіту". Вона постановила: права угорськомовної меншини та інших меншин країн-членів ЄС можуть бути дотримані без внесення змін до 7-ї статті закону. Реакції сторін на це рішення – дивіться за посиланням

  Попередній матеріал
  "Я визнаю свою провину і готова нести покарання" – зізнання Зайцевої в ході судового засідання
  Наступний матеріал
  "Нашестя ухилянтів": чим відзначився призов "Осінь-2017"
  Loading...