Володимир Гройсман

Гройсман відвідає Брюссель: обговорить ГТС після контракту з "Газпромом"

  Саме маршрут через територію України є ключовим в архітектурі постачання російського газу до Євросоюзу, особливо до країн Центральної та Східної Європи

  У Брюсселі 25 травня відбудеться міжнародна конференція високого рівня про внесок української газотранспортної системи до енергетичної безпеки Європи. У конференції візьме участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє "Укрінформ".

  Серед інших високих учасників конференції – віце-президент Єврокомісії з питань енергетичного союзу Марош Шефчович та віце-маршал Сенату Польщі Адам Белан.

  "У зв’язку з тим, що з 2019 року завершується дія чинного транзитного контракту між Нафтогазом та Газпромом, наступні місяці стануть надзвичайно важливими для пошуку відповіді про перспективи його продовження. Також майбутнє проекту "Північний потік-2", юридичні дискусії в ЄС щодо регулювання газопроводів з імпорту газу, результати арбітражу між Нафтогазом і Газпромом – все це впливатиме на долю українського транзитного маршруту та ситуацію щодо постачання газу до країн-членів ЄС", – окреслили проблематику заходу організатори.

  Як наголошується, саме маршрут через територію України є ключовим в архітектурі постачання російського газу до Євросоюзу, особливо до країн Центральної і Східної Європи.

  Як повідомляв 5.UA, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що уряд думає над тим, як виконати вимогу МВФ про приведення цін на газ для населення до ринкового рівня й одночасно врахувати платоспроможність населення. 

  Попередній матеріал
  Фінальний дизайн: Маск показав повітряне судно для запуску астронавтів на МКС
  Наступний матеріал
  Обвинувальний акт стосовно двох екс-беркутівців направили до суду – ГПУ

  Гройсман: монетизація субсидій почнеться з 1 січня

  Науковці хочуть звернутися до Мін'юсту, аби напрацювати механізм компенсацій постраждалим від Голодомору за рахунок РФ

  Транспортування газу через українську ГТС стримує Путіна від повноцінного нападу на Україну – Зеркаль

  Майже Нормандська четвірка: якою була зустріч Порошенка, Макрона та Меркель в Аахені

  Гройсман порівняв приватизацію у 1990-х та в сучасній Україні

  5 канал - трансляція наживо