Гройсман та Аваков таємно відвідували Пінчука
Гройсман та Аваков таємно відвідували Пінчука radiosvoboda.org

Гройсман та Аваков таємно відвідували Пінчука – що з'ясували розслідувачі

Читайте по-русски
Ані Гройсман, ані Аваков поки що не пояснили свій візит

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман та голова МВС Арсен Аваков одночасно відвідували олігарха Віктора Пінчука ввечері у неділю, 14 червня 2019 року. Про це повідомляють журналісти програми "Схеми: корупція в деталях".

За даними розслідувачів, першим на територію заміського маєтку Пінчука заїхав кортеж із двох автомобілів, яким користується Аваков. На узбіччі, неподалік будинку олігарха, їх зустрів позашляховик, який, як правило, супроводжує кортеж Віктора Пінчука. У супроводі цього авто машини і заїхали на закриту територію.

Через дві години після цього до воріт маєтку Пінчука під'їхав Mercedes, яким, за даними джерел "Схем" у правоохоронних органах, користується прем'єр-міністр Володимир Гройсман. 

О 23:00 автомобіль охорони Авакова покинув територію заміського маєтку Пінчука. Їх провело авто охорони Віктора Пінчука, яке згодом повернулося.

Mercedes, яким користується сам міністр, поїхав звідси через чотири години після прибуття.

Гройсман та Аваков таємно відвідували Пінчука
Гройсман та Аваков таємно відвідували Пінчукаradiosvoboda.org

Журналісти також з'ясували, що машини українських чиновників мають номерні знаки прикриття. І для того, щоб довести, що це саме Гройсман відвідував Пінчука, журналістська група дочекалася Mercedes, яким користується прем'єр-міністр, щоб провести його додому.

О 23:37 згаданий автомобіль виїхав із території маєтку Пінчука і на великій швидкості поїхав у бік Києва, а там попрямував до Печерського району столиці.

Пізніше, пишуть розслідувачі, журналістів, схоже, помітила охорона прем'єра, тому Mercedes зупинився і чекав, поки група проїде вперед. Уже на під'їзді до повороту в комплекс "Новопечерські липки", де мешкає прем'єр, цей Mercedes не повернув і проїхав повз. За півгодини журналісти помітили там авто супроводу кортежу Гройсмана.

Уже через день після таємного візиту до Пінчука Гройсман узяв участь у прямому ефірі одного з телеканалів олігарха. А пізніше в Facebook він опублікував відеоролик, де експрезидент Польщі Олександр Кваснєвський, який обіймає посаду голови наглядової ради форуму YES (його в Україні щорічно організовує Пінчук), схвалює дії Гройсмана як прем'єр-міністра.

Ані Гройсман, ані Аваков не пояснили свій візит.

Також журналісти відправили запит Пінчуку з питаннями, як він пояснює візити українських політиків до маєтку, в якому він живе, і чи вдалося про щось домовитися. Поки відповіді не надали.

Як повідомляв 5.UA, Парубій і Гройсман розкритикували заяву Зеленського щодо скасування параду. 

Попередній матеріал
"Будуються, щоб після перемир'я почати війну", – захисники Південного про підступні дії окупантів
Наступний матеріал
Пресконференція Віталія Кличка щодо політичної ситуації в Києві – відео
Loading...