Володимир Гройсман
Володимир Гройсман Урядовий портал

Гройсман розповів, що буде з Кабміном після розпуску коаліції

  Читайте по-русски
  Якби йшлося про припинення діяльності коаліції за кілька років до виборів, то тоді можна було б говорити про відставку уряду

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман не вважає доцільним, щоб члени уряду подавали у відставку у зв'язку з припиненням діяльності коаліції. Про це він сказав у Верховній Раді під час "Години запитань до уряду", відповідаючи на запитання народного депутата України Борислава Берези щодо того, чи міністри напишуть заяви про відставку у зв'язку з припиненням діяльності коаліції, яка створювала цей уряд. Про таке повідомляє УНІАН

  Гройсман зазначив, що якщо буде створена нова коаліція, тоді вона зможе запропонувати інший уряд. Також він наголосив, що сьогодні Кабмін виконує свої обов'язки "в повному обсязі".

  "І я вважаю, що це є абсолютно логічно, особливо за п'ять місяців до чергових виборів", – додав Прем'єр-міністр.

  За його словами, аби йшлося про припинення діяльності коаліції за кілька років до виборів, то тоді можна було б говорити про відставку уряду.

  Нагадаємо, чергові вибори народних депутатів Верховної Ради України 9 скликання призначені на 27 жовтня 2019 року.

  Як повідомляв 5.UA, сьогодні раніше спікер ВР Андрій Парубій оголосив про припинення діяльності коаліції у Верховній Раді. Таким чином, нині розпуск Верховної Ради неможливий. 

  Попередній матеріал
  У Полтаві СБУ викрила чоловіка, який постачав зброю представникам криміналітету
  Наступний матеріал
  Донька Аллерова має громадянство Росії: як це може вплинути на справу
  Loading...