Гройсман (засідання уряду) 5 канал

Гройсман провів кадрову чистку на Львівській митниці

Прем'єр ухвалив рішення після поїздки до Львова

Усі керівники українських митниць, які причетні до зловживань та контрабанди, вже звільнені. Про це під час засідання уряду заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Я був з робочою поїздкою у Львові, на львівській митниці. Поставлено ряд завдань, і деякі керівники митниць, на яких були зловживання, теж... спіймали контрабанду – жодних, ніяких немає висновків, вони далі продовжують працювати, начебто хтось розбирається. Вчора були звільнені всі керівники, в яких були зафіксовані такі ганебні випадки, і я думаю, що правоохоронна система дуже швидко дасть їм відповідь на те, на що потрібно звертати свою увагу і нести відповідальність за будь-які зловживання", - зазначив Гройсман.

Нагадаємо, 10 травня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів робочу зустріч із головою Державної фіскальної служби України Романом Насіровим та головою Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадієм Москалем.

Сторони обговорили питання боротьби зі зловживаннями на митниці, зокрема контрабандою, а також зміни системи роботи митниці загалом.

Попередній матеріал
Держборг України зріс до 65,2 мільярда доларів
Наступний матеріал
У "Київводоканалі" попереджають про аферистів
Loading...

Гройсман розповів, скільки грошей було витрачено на компенсацію різниць у тарифах за газ

Гройсман зустрівся з Москалем і Насіровим

Гройсман: Даю 3 місяці Львівській митниці щоб навести лад

Гройсман не задовольнятиме прохання Москаля