гройсман 5.ua

Гройсман не задовольнятиме прохання Москаля

  Володимир Гройсман не задовольнятиме прохання Геннадія Москаля про звільнення з посади голови Закарпатської ОДА

  Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що не буде ініціювати звільнення голови Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля з посади, про що він попросив у своєму листі через контрабанду в області.

  Натомість чекає на спільну зустріч з ним та керівництвом тамтешньої митниці наступного тижня. Про це голова уряду написав на своїй сторінці у Facebook. Гройсман звернувся до СБУ і НАБУ перевірити усі факти корупції, про які заявив Москаль.

  "Нікому не дозволю розмовляти зі мною мовою ультиматумів. Геннадію Геннадієвичу, незважаючи на Ваше прохання, подання на Ваше звільнення готувати не збираюсь. Роботи, яку маємо зробити – і, сподіваюсь, спільно - багато. Давайте разом закладемо нову традицію щодо призначення керівних кадрів у митній службі на основі публічних конкурсів за участю громадських організацій і цю традицію розпочнемо впроваджувати саме із Закарпатської митниці", – написав Гройсман.

  Про намір звільнитися голова Закарпатської ОДА повідомив у листі, що його оприлюднили на сайті облдержадміністрації. Геннадій Москаль попросив чільника уряду скерувати Президенту подання про його звільнення. Пише, що в регіоні відновлюються контрабандні схеми. А з ним не погоджують кадрові призначення на тамтешній митниці. Москаль стверджує, що за таких умов не може вплинути на ситуацію.

  Попередній матеріал
  Заблокованих на шахті "Північна" гірників врятували і вже відправили на обстеження
  Наступний матеріал
  У Криму озброєні окупанти оточили мечеть і затримали до 100 осіб
  Теги:
  Loading...
  Москаль попросив Гройсмана звільнити його з посади голови ОДА

  Москаль попросив Гройсмана звільнити його з посади голови ОДА

  Москаль подав до суду на Закарпатську облраду

  Москаль подав до суду на Закарпатську облраду

  Москаль: На Закарпатській митниці хочуть призначити "смотрящого"

  Москаль: На Закарпатській митниці хочуть призначити "смотрящого"