Facebook/Володимир Гройсман

Гройсман прокоментував появу фейкового меморандуму з МВФ

  Голова уряду вважає публікацію неіснуючого документу загрозою економічній стабільності України

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман прокоментував появу фейкового тексту ще не прийнятого меморандуму щодо співпраці України з МВФ. Він опублікував відповідне відеозвернення на своїй сторінці у Facebook.

  Посадовець пояснив: "Я чітко заявляю, що кінцевого тексту меморандуму з МВФ не існує. Вважаю, що публікування фейкового документу – це пряма спроба дискредитувати нашу взаємодію з МВФ, а також спроба поставити під загрозу економічну стабільність у країні. Проект меморандуму знаходиться на стадії розробки і коли він буде готовий, ми чітко про це оголосимо!"

  Володимир Гройсман наголосив: головними завданнями уряду є економічне зростання і забезпечення соціальної справедливості. Основним пріоритетом влади залишається "перехід від сировинної економіки до економіки з високою доданою вартістю". "Я переконаний, що Україні це під силу", – зазначив Гройсман.

  Така заява голови українського уряду була викликана оприлюдненням і критикою з боку окремих політиків певного тексту, який начебто є "меморандумом з МВФ". Лідери парламентських фракцій "Батьківщина" і "Радикальна партія" Юлія Тимошенко і Олег Ляшко уже вимагають від уряду оприлюднити справжній текст меморандуму з МВФ щодо зобов'язань України, передає "Українська правда".

  Як повідомляв 5.ua, раніше стало відомо, що місія МВФ досягла згоди з Україною щодо заходів, необхідних для розширення фінансування.

  Попередній матеріал
  Доброчесність прокурорів перевірятиме ветеран АТО
  Наступний матеріал
  Астрономи опублікували план дій у разі виявлення інопланетної цивілізації
  Теги:
  Loading...