newsprolife.com.ua

Місія МВФ досягла згоди з Україною щодо заходів, необхідних для розширення фінансування

  У МВФ вважають, що Україна досягла значного прогресу у відновленні макроекономічної стабільності, незважаючи на складну ситуацію в країні

  Прогрес України в процесі проведення реформ буде розглянутий Міжнародним валютним фондом у липні. Про це йдеться у заяві голови місії фонду в Україні Рона ван Рудена.

  "Місія досягла згоди на рівні експертів з представниками органів влади стосовно заходів, які є необхідними для завершення другого перегляду в рамках програми розширеного фінансування. Ці домовленості мають бути затверджені керівництвом МВФ і Радою виконавчих директорів Фонду", – заявив голова місії.

  У МВФ вважають, що Україна досягла значного прогресу у відновленні макроекономічної стабільності, незважаючи на складну ситуацію у країні. Сьогодні місія завершила свою роботу в Україні на даному етапі й оприлюднила підсумки візиту. Попри відзначений прогрес України, у МВФ підкреслили, що подальші структурні та інституційні реформи є ключовими, щоб перейти від етапу відновлення економіки до етапу стабільного зростання.

  Нагадаємо, минулого тижня міжнародне рейтингове агентство Moody's спрогнозувало, що черговий транш кредиту від Міжнародного валютного фонду обсягом $1,7 млрд Україна може отримати до кінця півріччя. Експерти також підкреслили, що для Києва критично важливо відновити співпрацю з МВФ, оскільки це дозволяє продовжити програму реформ. 

  Попередній матеріал
  "Депутатська" стрілянина в Ужгороді: народний обранець поранив помічника колеги
  Наступний матеріал
  Європейці сприймають мораторій на вивіз лісу-кругляку як порушення Угоди про Асоціацію – Климпуш-Цинцадзе
  Теги:
  Loading...

  Сьогодні парламентарії мають ухвалити чотири законопроекти, необхідні для співпраці з МВФ

  Цього тижня Рада має ухвалити 14 законів, необхідних для отримання грошей від МВФ

  МВФ займеться пенсійною реформою України

  МВФ може надати Україні $1,7 млрд кредиту до кінця першого півріччя

  Нацбанк виконав усі умови МВФ – Гонтарева

  Від сьогодні місія МВФ розпочинає роботу в Україні