Європейці сприймають мораторій на вивіз лісу-кругляку як порушення Угоди про Асоціацію – Климпуш-Цинцадзе

Мораторій України на вивіз лісу-кругляку – це додаткові бар'єри щодо швидкої лібералізації відкриття торгівлі з європейськими партнерами

Європейці сприймають заборону України на вивіз лісу-кругляку як порушення Угоди про Асоціацію. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявила віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

"Очевидно, мораторій на вивезення об'єктивно сприймається нашими партнерами як порушення Угоди про асоціацію, тому що це накладення додаткових бар'єрів, на відміну від того, про що ми домовилися – про поступову і швидку лібералізацію відкриття взаємної торгівлі", – зазначила вона.

Віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України зауважила: "Зараз іде активна робота кількох міністерств – Міністерства аграрної промисловості, Міністерства економічного розвитку і торгівлі з Держлісгоспом ... урядовим офісом з європейської інтеграції, іншими експертами і народними депутати над пошуком того, який би механізм був прийнятний для України, в який спосіб ми би могли регулювати продаж деревини, і яка позиція могла би бути сприйнятлива для європейських наших колег".

За словами Климпуш-Цинцадзе, вона не бачить, як можна зберегти таку заборону на вивезення лісу.

Попередній матеріал
Місія МВФ досягла згоди з Україною щодо заходів, необхідних для розширення фінансування
Наступний матеріал
У Криму масово затримують людей, які прямують до місць проведення пам'ятних заходів