"Українська стратегія Гройсмана"
"Українська стратегія Гройсмана" Facebook/Володимир Гройсман

Гройсман & Ko: прем'єр-міністр представив лідерів своєї "партії Кабміну"

Читайте по-русски
У першій десятці "Української стратегії Гройсмана" – одразу семеро чинних міністрів

Партія "Українська стратегія Гройсмана" представила першу десятку кандидатів. Чинний прем'єр-міністр зібрав на вибори команду урядовців. Хто в списку – дивіться далі.

Володимир Гройсман зустрічається з ветеранами, фотографується з медиками і позує для селфі з пересічними громадянами. Поки в Мистецькому арсеналі тривають останні приготування до з'їзду партії прем'єр-міністра – його учасникам демонструють кадри діяльності чільника уряду на посаді. Самого лідера "Української стратегії" делегати зустрічають оплесками.

Із перших слів прем'єра стає зрозуміло: за час перебування на своїй посаді його амбіції сягнули нового рівня. Разом з іншими політичними гравцями – йому вже не по дорозі: "Я більше не хочу і не буду гравцем чужої збірної. Збірної, в якій я витрачав дуже багато часу, щоб долати перешкоди, долати багато перепон".

Прем'єр одразу представляє першу десятку своєї партії, із якою піде на вибори. "Українську стратегію Гройсмана" після з'їзду вже встигли жартома назвати "партією Кабміну". Річ у тому, що в першій десятці цієї політичної сили – одразу семеро чинних міністрів Кабінету Міністрів України.

Лілія Григорович, Євген Нищук, Павло Петренко і не лише вони. На цих виборах Володимир Гройсман зробив ставку на тих, з ким тривалий час працював у Кабміні. Усі вони впевнені, що спрацьованість є великим плюсом для їхньої команди.

"Потрібні вартові змін. Люди, які захищатимуть наявні досягнення, будуть боротися за позитивні результати праці," – каже міністр освіти Лілія Гриневич.

Міністр культури Євген Нищук додає: "Це практично частина урядової команди. Ми справді працювали понад 3 роки з Володимиром Гройсманом. І ті напрацювання, які відбулися, позиціонування культури – тепер вона не по залишковому принципу. Вона почала виходити на порядок денний. Це дає мені підстави вірити самому Володимиру Гройсману".

Соціологічні опитування нині не надто тішать партію Володимира Гройсмана: станом на зараз вона не долає прохідний бар'єр до парламенту. Сам прем'єр та його соратники упевнені, що на час виборів рейтинг буде іншим.

Петро Троць, Олена Сорокіна, "5 канал"

Попередній матеріал
"Ви маєте суспільство за дурнів?": під АП планують провести мітинг через заяву Зеленського про найманців РФ
Наступний матеріал
Армійцям ЗСУ дозволено без наказу відкривати вогонь у відповідь в разі загрози – Генштаб
Loading...