Facebook/Володимир Гройсман

Гройсман і Туск "звірили годинники" щодо запровадження безвізу для українців

  Вони також обговорили процес завершення ратифікації угоди про асоціацію

  У понеділок, 19 грудня, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів телефонну розмову з головою Європейської Ради Дональдом Туском. Зокрема, сторони обговорили питання запровадження безвізу для українців та завершення ратифікації угоди про асоціацію. Про це йдеться у дописі на сторінці прем'єра у Facebook.

  Як зазначив прем'єр, ця розмова була особливо важлива з огляду на те, що він не зміг взяти участь у сьогоднішньому засіданні Ради асоціації Україна-ЄС у Брюсселі.

  "До цього засідання Ради асоціації уряд підійшов із конкретними результатами в реалізації внутрішніх реформ, які були позитивно відзначені нашими європейськими партнерами", – повідомив Гройсман.

  "Разом з президентом Європейської Ради звірили годинники з таких першочергових питань порядку денного наших відносин, як запровадження безвізу для громадян України та завершення ратифікації Угоди про асоціацію. Домовилися, що тісна взаємодія і конструктивна взаємовигідна співпраця й надалі мають визначати зміст відносин Україна-ЄС", – наголосив Гройсман.

  Як відомо, 19 грудня відбулось засідання Ради асоціації Україна-ЄС, на якому Україна та ЄС підписали угоду про виділення понад €100 мільйонів на реформу держуправління.

  Попередній матеріал
  Речник Міноборони розповів про ситуацію на Донбасі по всій лінії розмежування
  Наступний матеріал
  У 2016 році Рада ухвалила вдвічі менше законів, ніж у 2015 році

  Прес-конференція за підсумками третього засідання Ради асоціації Україна–ЄС – трансляцію завершено

  Україна та ЄС підписали угоду про виділення понад €100 мільйонів на реформу держуправління

  ЄС вирішить питання щодо безвізу до літа, аби уникнути розбрату всередині Союзу – нардеп

  З сайту Європарламенту зникла прогнозована дата розгляду українського безвізу