ГПУ пояснила - чому призупинено створення реєстру виборців

  2 липня "5 канал" розповів, як ЦВК скаржиться на те, що їй не дають створити єдиний реєстр виборців, який міг би унеможливити фальсифікації на виборах. Члени комісії вчора заявили, що Генпрокуратура взагалі заборонила проводити будь-які дії щодо реєстру.
  Сьогодні ж Генпрокуратура розповіла "5 каналу", що нічого політичного в її діях немає. А створення реєстру призупинено, бо в Конституційному суді лежить подання Президента щодо законності тієї постанови уряду, яка дозволила ЦВК закупити обладнання без проведення тендеру.

  Сергій Домбровський, начальник ГУ ГПУ з нагляду за додержанням законів: "За ініціативою ЦВК Кабінет Міністрів приймає постанову, якою дозволяє провести закупівлю послуг щодо створення державного реєстру виборців у одного виконавця, у однієї структури без погодження з міністерством економіки. Ми звернулися, ми точніше винесли припис до ЦВК виключно тому, що дія постанови, на підставі якої вона на сьогодншній день виконує укладену угоду, вона зупинена, вона по Конституції є нечинною. Поки не скаже слово і не поставить крапку в цьому питанні Конституційний суд, роботи повинні бути призупинені, це правова позиція. Ми за те, щоб був створений державний реєстр, але щоб він був створений в межах закону, чисто і прозоро, як того вимагає закон і Конституція".
  Попередній матеріал
  До Євро-2012 готується українська міліція
  Наступний матеріал
  На судні з українцями пірати влаштували стрілянину
  Теги:
  Loading...