На судні з українцями пірати влаштували стрілянину

  Загострення ситуації з бранцями сомалійських піратів. На борту захопленого німецького судна "Леман Тімбер" пірати влаштували стрілянину у повітря та погрожували заручникам розправою, якщо не отримають обіцяного викупу. Пірати твердять що грошей не отримали.

  Тим часом, самі бранці скаржаться на погіршення самопочуття та брак брак води та їжі. Подробиці інциденту "5 каналу" повідомила дружина одного з українських полонених.

  Світлана Рудниченко, дружина старшого механіка судна: "...что пираты стреляют в воздух, пугают нас пугают экипаж, что следующие выстрелы будут уже в отношении экипажа. Наш МИД - МИД Укрины - позвонил вчера на борт судна и заявил экипажу, что вы там до сих пор находитесь и за вас давно уже были внесены деньги. Никто ничего не знает. Они ждали вот эти пару дней. Истекли дни. Вроде бы как должны были быть деньги... Но представитель фирмы сказал, что все нормально с экипажем все хорошо, здоровье у всех без изменений. А со слов мужей наших получается все совершенно другое".

  "Леман Тімбер" захопили наприкінці травня. У полоні перебувають 15-ть заручників, серед який четверо українців.

  Як раніше повідомляло українське МЗС, викуп сомалійським піратам мали передадити найближчим часом. Спочатку, за звільнення бранців корсари вимагали три мільйони доларів, але після переговорів із судновласником, нібито, погодилися на 750 тисяч. Нині ж суму викупу не називають.

  Попередній матеріал
  ГПУ пояснила - чому призупинено створення реєстру виборців
  Наступний матеріал
  Хліб у Києві подорожчає з понеділка
  Теги:
  Loading...