5 канал

ГПУ планує допитати іноземних послів про зникнення $2 млн, це може негативно позначитися на іміджі України – Сакварелідзе

  В разі необхідності у цій справі можуть допитати і посла США Джеффрі Пайєтта

  Плани Генпрокуратури щодо допиту послів про зникнення 2 мільйонів доларів можуть негативно позначитися на іміджі України. У цьому переконує колишній заступник генерального прокурора Давід Сакварелідзе.

  "Мені не подобається як громадянину України, що Україна перебуває у смішному і безглуздому становищі через них, коли якісь такі люди викликають на допит дипломатів, послів... і шукають ті гроші, яких фізично не було, тих 2 мільйонів, які якраз через таких, як Сус, Шокін і Столярчук, на жаль, Україна не отримувала", - заявив Сакварелідзе.

  Генпрокуратура тепер розслідує долю понад 2 мільйонів доларів від США та ЄС на реформування генпрокуратури, слідчі дії відбуваються за запитом народних депутатів. Йдеться про те, що гроші так і не потрапили на рахунки відомства.

  Давід Сакварелідзе заявив, що донори не переказували кошти через недовіру генеральному прокурору. У ГПУ не виключають, що в разі необхідності у цій справі можуть допитати і посла США Джеффрі Пайєтта.

  Як повідомляв 5.ua, 29 березня Верховна Рада проголосувала за звільнення генерального прокурора Віктора Шокіна. Перед голосуванням генпрокурор встиг звільнити з органів прокуратури свого заступника Сакварелідзе. 

  Сам Сакварелідзе назвав такі дії "відвертою зрадою нової України". Також він вважає, що з його командою в Генпрокуратурі намагатимуться розправитися.

  Попередній матеріал
  Києву та Вашингтону потрібно опрацювати нові механізми кооперації в безпековому вимірі - експерт
  Наступний матеріал
  Турецькі прикордонники застрелили щонайменше 16 сирійських біженців - ЗМІ
  Loading...

  Давід Сакварелідзе: Це подвійна небезпека для України – корумпована і "безбашенна" система

  Сакварелідзе не виключає, що подасться в політику

  Сакварелідзе заявив, що не повернеться в ГПУ

  Сакварелідзе: Шокін сам мені казав, що буде захищати своїх до кінця

  Сакварелідзе прокоментував звинувачення в розкраданні $2 млн

  Севрук був правою рукою заступника Пшонки під час Євромайдану – Сакварелідзе