Гончарук: Втрата Україною позиції директора в ЄБРР – це не є добре

  Те, що втрата позиції одного з директорів-розпорядників Європейського банку реконструкції та розвитку Україною може вплинути безпосередньо на кредитні домовленості – питання дискусійне, але це точно не є добре. Про таке в ефірі «5 каналу» заявив радник Президента України, керівник Головного управління з питань міжнародних відносин Адміністрації Президента Андрій Гончарук.
  «Безпосередньо до кредитних домовленостей, які існують і для того, щоб вони реалізовувались в першу чергу головним елементом є виконання тих домовленостей. І на скільки впливає тут суб’єктивний фактор існування свого директора в той чи інший фінансовій установі – питання дуже дискусійне. Але скажу відверто, те що Україна втратила місце директора – це не є добре. Тому що не Так багато є  в нас позицій, там де ми представлені директорами, більш того – це в нас була єдина позиція, тому що в МВФ в нас позиція альтернативного директора, в Світовому банку в нас загалі такий мерехтливий принцип, то ми радники, то альтернативний директор», - заявив Гончарук.
   
  «Я не зовсім згоден з тим, що говорить опозиція – що там хтось не так проголосував, там інше питання, більш складного питання політико-економічних речей. Я думаю, що ми б могли до цього і окремо повернутися делегація повернулась з заставних зборів, відповідний аналіз зараз в уряді робиться, я думаю уряд дасть відповідні коментарі і роз’яснення», - додав він.
  Попередній матеріал
  Масові протести робітників у Польщі
  Наступний матеріал
  Мартиненко: Без політичних поступок Росія не зменшить ціну на газ
  Теги:
  Loading...