Олексій Гончарук
Олексій Гончарук Uaportal.com

Гончарук просить суд заборонити виносити на голосування питання про його відставку (оновлено)

  Читайте по-русски
  Також Гончарук просить заборонити винесення на голосування питань щодо відставки будь-кого з міністрів

  До Окружного адміністративного суду Києва надійшла заява про забезпечення позову, заявником у якому виступає прем'єр-міністр Олексій Гончарук, відповідачем – спікер Верховної Ради Дмитро Разумков, а третьою особою – президент України Володимир Зеленський.

  "Позивач просить суд заборонити голові Верховної Ради Дмитру Разумкову до винесення рішення по суті включати додатково до порядку денного позачергового пленарного засідання Верховної Ради 4 березня 2020 року питання про відставку прем'єр-міністра України Олексія Гончарука та/або звільнення кого-небудь із членів уряду", – йдеться у повідомленні прес-служби суду.

  Очільник уряду також просить заборонити виносити на голосування порядок денний, який містить питання про відставку прем'єр-міністра та будь-кого з міністрів, заборонити винесення на голосування власне відставку прем'єра-міністра та інших членів Кабміну, а також оголошувати результати голосування щодо питання.

  Наразі суд вирішує, чи є правові підстави для вжиття заходів забезпечення позову.

  Оновлено. Прес-служба Кабінету Міністрів спростовує повідомлення, що Гончарук подав до Окружного адмінсуду заяву проти Разумкова.

  "Інформація про нібито подану заяву до Окружного адміністративного суду міста Києва прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком не відповідає дійсності. Вся інформація про діяльність прем'єр-міністра України оприлюднюється на офіційних ресурсах уряду та сторінках глави уряду в соціальних мережах", – йдеться у повідомленні на "Урядовому порталі".

  Нагадаємо, 29 лютого президент Володимир Зеленський звернувся до Верховної Ради щодо включення додаткових питань до порядку денного позачергового пленарного засідання ВР. У середу, 4 березня, на ньому серед іншого планується розгляд питань про Кабінет Міністрів та діяльність силовиків у сфері подолання корупції та зміцнення правопорядку.

  ЗМІ вже писали про можливу відставку Гончарука. Станом на 2 березня Гончарук запевняв, що жодних заяв про відставку не подавав.

  Пізніше видання "Інтерфакс-Україна" із посиланням на власні джерела у фракції "Слуга народу" повідомило – є "дуже висока імовірність", що прем'єром замість Гончарука призначать Дениса Шмигаля.

  Попередній матеріал
  Колишні бранці почали отримувати обіцяну матеріальну допомогу
  Наступний матеріал
  Прем'єр-міністр Гончарук написав заяву про відставку
  Loading...