Заборона авіаперельотів
Заборона авіаперельотів 5 канал

Голова СБУ Баканов незаконно надає дозволи на міжнародні авіаперельоти – "Спостерігач"

Читайте по-русски
Служба нібито вимагає від людей, які користуються чартерами – хабарі по $1000 з кожного

Упродовж всього періоду карантину Служба безпеки України таємно надавало дозволи на авіарейси – як з України, так і з-за кордону, йдеться у матеріалі проєкту журналістських розслідувань "Спостерігач".

Доказом цього є лист Державіаслужби до голови СБУ Івана Баканова з проханням надати погодження на один із авіарейсів. Про такі погодження з СБУ анонімно розповів "Спостерігачу" представник однієї з авіакомпаній. Голова Державної авіаційної служби Олександр Більчук відмовився коментувати "Спостерігачу" цей документ, пославшись на зайнятість.

В СБУ – взагалі проігнорували запит журналістів. Коли із таким же запитом до Служби безпеки звернувся народний депутат Володимир Ар'єв – йому відповіли, що у спецслужбі не погоджують, а лише моніторять рейси.

У свою чергу, нардеп має інформацію, що голова СБУ Баканов особисто надає погодження на частину авіарейсів – в обмін на політичні послуги. В інших випадках, СБУ нібито вимагає від людей, які користуються чартерами, хабарі по $1000 з кожного, – стверджують експрацівники СБУ та представники авіакомпаній.

Дивіться також повний випуск:

Попередній матеріал
В масках та без родичів: як працюватиме аеропорт та чому рейс можуть скасувати
Наступний матеріал
$6 млн. за "привітання": як НАБУ і САП затримали трьох осіб за фактом хабаря і до чого тут ОГПУ
Loading...