5 канал

Голова комітету ВР у закордонних справах – про бажаних геополітичних союзників та стратегічне партнерство з НАТО

Наразі Україна прагне тісної співпраці з країнами-членами НАТО

За останні роки суттєво зменшилась підтримка "російського вектора", однак посилилась увага до трансатлантичної єдності, одночасно з підвищенням довіри населення до союзників з НАТО. Про це в ефірі "5 каналу" заявила голова комітету ВР у закордонних справах Ганна Гопко.

"За останні роки зростає підтримка членства України в НАТО, підтримка Європейського Союзу. Ми бачимо, як різко падає, навіть на Півдні та Сході (України – 5.ua), симпатія, підтримка, взагалі співпраця (з Росією – 5.ua), тому що ми визнали Росію як державу-агресора. Щодня солдати продовжують вмирати, і ми розуміємо, яка ціна дій Росії проти України".

"Нам дуже важливо, українцям, які визначилися, що ми є справді українська нація… За ці 2,5 роки ми стали єдиною політичною нацією, яка воює за свою справжню незалежність. Я маю на увазі – енергетичну, інформаційну, я маю на увазі економіку та українську армію"

"Станом на зараз нам треба думати, як зберегти наше стратегічне партнерство – трансатлантичну єдність. І саме візит Дуди у Київ, особливо після рішення Сейму (про визнання Волинської трагедії геноцидом – 5.ua), є підтвердженням того, що є наші геополітичні союзники, з якими ми повинні посилювати нашу співпрацю, особливо тими сусідами, що є, зокрема, і членами НАТО. У своїй зовнішньоекономічній діяльності ми повинні ще думати, крім трансатлантичної співпраці, про посилення стосунків з країнами Балтії, Польщею, Румунією, Болгарією". 

Як повідомляв 5.ua, 24 серпня Президенти України та Польщі підписали спільну декларацію.

Дивіться також: Парубій розповів про "українську мрію" та регіональне лідерство України

Попередній матеріал
Експерт про ідентифікацію українців: Відбулося протилежне тому, на що очікував Путін, рухнув "східний вектор"
Наступний матеріал
У Польщі в ДТП загинула українка
Теги:
Loading...

25 років Незалежності: Україна показала свою Гордість та Силу

Президенти України та Польщі підписали спільну декларацію – документ

Парубій розповів про "українську мрію" та регіональне лідерство України

Порошенко: очевидно для всіх, що Росія – агресор, який має понести жорстке покарання