25 років Незалежності 5 канал

25 років Незалежності: Україна показала свою Гордість та Силу

Підтримати українських воїнів і разом із ними відсвяткувати День Незалежності прийшли кілька тисяч осіб. Більшість людей були одягнені або в традиційні народні костюми, або в одяг у кольорах українського прапора і з національною символікою, тримали прапори України

25 років, як Україна відновила свою незалежність. Те, що Росія силою забрала у нас 1921 року, знищивши українську державність, українці повернули собі мирно 1991-го, але ображена імперія не захотіла нас відпускати і зараз захищати волю доводиться зброєю. Зброя, а саме – військо – є гарантом незалежності, краще ніж Будапештський меморандум. Це сьогодні звучало над Майданом, де перед захопленими поглядами йшли українські вояки в нових одностроях і військова техніка.

Військові на параді – в оновленій формі. За основу дизайнери взяли британський стиль, але шеврони, кокарди, погони та інші елементи – українські. Вони не нові, а відновлені, нагадують історики. Також до 25-ї річниці Незалежності військовому параду підготували новий музичний супровід. Відтепер нічого не залишається від Радянського Союзу.

Попередній матеріал
В'ятрович: Період радянської влади в Україні можна вважати окупацією
Наступний матеріал
Внаслідок землетрусу в Італії загинуло вже 120 людей
Теги:
Loading...

Керрі привітав Україну з Днем Незалежності від імені американського народу

В центрі окупованого Донецька прозвучав гімн України – відео

Євросоюз привітав Україну з Днем Незалежності і назвав своїм пріоритетним партнером

У День Незалежності Папа Римський помолився за мир в Україні і закликав якнайшвидше закінчити війну