Порошенко
Порошенко unian.net

Порошенко: очевидно для всіх, що Росія – агресор, який має понести жорстке покарання

  Президент підкреслив, що нині залишається загроза ескалації конфлікту, адже Росія не лише не виконує взяті на себе зобов'язання, а й під виглядом навчань зосереджує свої війська та будує нові військові бази на кордоні з Україною

  Президент України Петро Порошенко заявив, що Росія, як країна-агресор, має бути покарана за порушення норм міжнародного права та територіальної цілісності України, агресію проти українського народу.

  "Факти є очевидними для всіх: Росія – агресор, який порушив основоположні принципи міжнародного права, і має понести за це справедливе і жорстоке покарання. Ніяка пропагандистська бравада, на яку викидається сотні мільйонів, Кремлю не допоможе. Як не допоможуть і лічені десятки проплачених західних політиків-популістів, які за гроші радо назвуть біле – чорним, а чорне – білим", – цитує главу держави його прес-служба.

  Порошенко акцентував увагу на необхідності просування українських інтересів і українського порядку денного на міжнародній арені представниками українського дипломатичного корпусу.

  "Перше і найголовніше – це протидія агресії. Відновлення та захист суверенітету і територіальної цілісності нашої держави. Міжнародний тиск на агресора має зберігатися доти, доки Росія не імплементує Мінські домовленості, не забере окупаційні сили, не передасть нам під контроль кордон, не забереться з Криму", – заявив Президент.

  Він також підкреслив, що нині залишається загроза ескалації конфлікту, адже Росія не лише не виконує взяті на себе зобов'язання, а й під виглядом навчань зосереджує свої війська та будує нові військові бази на кордоні з Україною, а окупований Крим – перетворює на суцільну військову базу.

  "Дуже сподіваюся, що наші західні партнери усвідомлюють всю контрпродуктивність і навіть небезпеку розмов про якесь послаблення чи, не дай Боже, скасування санкцій по відношенню до агресора – Російської Федерації. Загравання з тим, хто відверто нехтує міжнародним правом – це не загроза Україні. Це загроза світовій безпеці", – наголосив він.

  Попередній матеріал
  На Кіровоградщині відкрили пам'ятник патріотам України
  Наступний матеріал
  Миколаївські яхтсмени влаштували патріотичний флешмоб
  Теги:
  Loading...

  Порошенко: є підстави сподіватися, що попри будь-які заяви, "нормандський формат" буде реанімовано

  Порошенко: Необхідно зберігати міжнародний тиск на Росію, поки не виконуватимуться Мінські угоди

  Президент Порошенко та Анджей Дуда узгодили дії задля вирішення питання Волинської трагедії

  Дуда запросив Порошенка до Польщі