Глава МЗС Німеччини побачив на Сході України "слабке світло в кінці тунелю"

  Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайер заявив, що бачить позитивні моменти в останніх подіях, пов'язаних з ситуацією в Україні. Про це пише УНІАН з посиланням на прес-службу зовнішньополітичного відомства Німеччини.


  "В українському конфлікті вперше за останні місяці з'явилося слабке світло в кінці тунелю. Ми ще далекі від вирішення української кризи. Але після тижнів і місяців інтенсивних дипломатичних зусиль сторони конфлікту нарешті говорять один з одним", - сказав він напередодні зустрічі глав зовнішньополітичних відомств Німеччини, Польщі та Росії у Санкт-Петербурзі.

  За його словами, діалог, який починається, ні в якому разі не повинен знову припинитися.

  У неділю, 8 червня, Президент України Петро Порошенко розпочав засідання тристоронньої контактної групи щодо реалізації мирного плану зі встановлення миру і спокою на сході України.

  Як вважає німецький міністр, учасники цієї контактної групи повинні сконцентруватися на тому, щоб зупинити насильство і продовжити розпочатий національний діалог за круглим столом.

  "На майбутніх переговорах у Санкт-Петербурзі я хочу обговорити з російським міністром закордонних справ Сергієм Лавровим і польським міністром закордонних справ Радославом Сікорським те, як можуть бути використані позитивні моменти останніх днів для того, щоб зробити процес деескалації незворотнім", - заявив Франк-Вальтер Штайнмайер.
  Попередній матеріал
  Президент Чехії: Україною донедавна володіли "різні групи гангстерів"
  Наступний матеріал
  Росія наполягає на сплаті Україною боргів за газ до 10 червня