Герман: Це моя ідея була відмовитись від військового параду

  Радник Президента Ганна Герман в ефірі «5 каналу» заявила, що саме вона була ініціатором відміни військового параду на день 20-річчя незалежності України для того, щоб заощадити 180 мільйонів бюджетних гривень.

  «Це моя ідея була відмовитись від військового параду. 180 мільйонів гривень це коштувало. Коли ми подивилися на це – ми зробили опити громадської думки, і люди однозначно висловились про те, що такі величезні кошти на якусь там годину-дві викидати зараз, коли ми маємо стільки проблем, коли треба піднімати зарплати вчителям, медикам, коли пенсії ще є досить малі, і так просто викидати. Що ми парадуємо? Що ми демонструємо? Треба думати, як будувати 21-й рік української незалежності, щоб людям легше жилося, а не викидати на парад такі страшні гроші», – зазначила Радник Президента.
   
  «Я зізнаюся – це саме я писала офіційного листа і до голови Адміністрації Президента і до Президента України з тим, щоб свято це зробити мирним. Ми не тоталітарна держава, ми не збираємось когось завойовувати ми не збираємось бряцати зброєю перед Європою в яку ми хочемо йти», – заявила Герман.
   
  «Заощадити 180 мільйонів гривень –  я вважаю, що це мудро і по державницькі», – наголосила вона.
   
  Герман додала, що 24 серпня урочисті заходи з нагоди 20-річчя незалежності будуть відбуватися як в Києві, так і по всій території України.
   
  «Будуть концерти, будуть святкові феєрверки, будуть великі святкування молодіжні на майдані,будуть величні урочистості в Палаці «Україна», в кожній області будуть мітинги, але ми відмовимось від дорогих парадів», – додала Герман.

  Попередній матеріал
  Герман: Три дні будь-де в світі можу собі позволити відпочити
  Наступний матеріал
  Лист «Freedom House» не потребує відповіді, – Герман
  Теги: